Filmovi

Da li ima neko da mi preporuči film koji ispunjava sledeće uslove:
  • japanski
  • igrani
  • fantastika
  • relativno noviji
 
Biće onda After Life, jer sam ga i ja noćas izvukla na kratku listu filmova koji se uklapaju u zadatu temu.
Arigato.
 
Obavezno pogledati Your Name ili ti Kimi no wa.

Uklapa se u sve sto si trazila osim jedne stvari a to je da je ovaj animirani ali stvarno mislim da ce ti leci.
 
Ma ja volim anime, ali moja sestra ima neke predrasude. Ovo su njeni parametri.
Probali smo sinoć sestrić i ja da je ubedimo da gledamo Studio Ghibli, ako hoće da gleda kvalitetnu japansku fantastiku, ali to je tvrdoglavo kao da je bik u horoskopu. Ups, to i jeste. :) #ništaprotivbikova
Ali pogledaću ja, čim stignem, pa javljam utiske.
 
Uuu studio Ghibli. Ja sam sebi dao zadatak da svaki njihov film pogledam i mgou reći da sam već pola odgledao. Nadam se da ću ispuniti ovaj zadatak u roku od par meseci. Svaki njihov film je prelep na svoj način i poseban.

Ako nisi gledala Your Name - obavezno pogledaj!
 
Ja sam pogledao samo dva filma iz Ghibli studija - "Spirited Away" i "When Marnie Was There" i oba su zaista odlična. Tako da svakako preporuka i od mene.
 
Za ljubitelje finskog jezika preporučujem Seurapeli (Games People Play). Ko je gledao, ili mu se dopao italijanski Perfetti sconosciuti (Perfect Strangers) osetiće taj vajb, a ko nije neka pogleda oba filma + u finskom glumi i FSC pobednica Vesala. :giggle:
 
Pogledao sam Don't Worry Darling. S obzirom da je film lošije prošao i da je slabo ocenjen prijatno sam iznenađen koliko mi se svideo. Film mi je prvo zapao za oko zbog glavne glumice Florence Pugh i genijalno je odigrala svoju ulogu. Film je kao misterija/psihološki triler, a ja takve filmove obožavam tako da mi je ovo baš dobro došlo, preporučujem.
 
Nisam video da se ovde pisalo o Avataru 2 ali ja ću svakako da vam preporučim da ga pogledam i ko je u mogućnosti da to uradi u Imaxu jer je zaista vredno toga. Film je vizuelno prelep. Priča je onako, dobra ali ima svojih propusta, ali što se tiče vizuelnog dela to je najlepši film koji sam ikada video i vizuelno najbolje urađeni film ikada.
 
Nisam video da se ovde pisalo o Avataru 2 ali ja ću svakako da vam preporučim da ga pogledam i ko je u mogućnosti da to uradi u Imaxu jer je zaista vredno toga. Film je vizuelno prelep. Priča je onako, dobra ali ima svojih propusta, ali što se tiče vizuelnog dela to je najlepši film koji sam ikada video i vizuelno najbolje urađeni film ikada.
Je l mora da se gleda prvi deo, pošto ne bih išao sam, a ko hoće sa mnom nije gledao :D :D :D
 
Ja sam pogledao novog Avatara, a nikako da napišem ovde. Meni se film jako svideo i za celih 3 sata ni u jednom trenutku se nisam osetio kao da mi je dosadno, a to ume da bude problem sa predugačkim filmovima. Kinematografija je stvarno 11/10, a ceo film bih ocenio 9/10.
 
Potpuno se slazem. Novi Avatar je jako dobar. Prica po meni je trebala odvojeno da se radi. Jedna istrazivanje sveta druga sama prica. Dosta detalja se propusti a stvarno je svaki detalj do te mere odradjen da sam odusevljen.

Pogledao sam i M3gan i stvarno dobar pocetak godine za “horror” filmove
 
Je l mora da se gleda prvi deo, pošto ne bih išao sam, a ko hoće sa mnom nije gledao :D :D :D
Ne mora nužno ali opet da bi se sve shvatilo i da bi se razumela emocija koju taj drugi deo prenosi ipak treba da se pogleda prvi deo. I zašto da ne pogleda. Prvi deo je jako dobar. Ja sam ga gledao opet pre nego što sam otišao na drugi deo. Imaš prvi deo na dizni plusu pa može da se pogleda!
 
Ne mora nužno ali opet da bi se sve shvatilo i da bi se razumela emocija koju taj drugi deo prenosi ipak treba da se pogleda prvi deo. I zašto da ne pogleda. Prvi deo je jako dobar. Ja sam ga gledao opet pre nego što sam otišao na drugi deo. Imaš prvi deo na dizni plusu pa može da se pogleda!
Nmg da stignem ja da sacekam da ogleda prvi deo 😭😭😭😭 ali hvala. Gledao sam ga davno i bio mi je odlican.
 
Nmg da stignem ja da sacekam da ogleda prvi deo 😭😭😭😭 ali hvala. Gledao sam ga davno i bio mi je odlican.
Razumem nestrpljivost haha :ROFLMAO: Nije ga ni moja đena gledala pre nego što smo odgledali drugi deo pa joj se drugi deo jako svideo a nakon par dana smo pogledali i prvi deo i samo joj je upotpunilo priču drugog dela i onako ništa nije propustila sve se lepo uklopilo! ^^
 
Pogledao sam film Leto kada sam naučila da letim. Dobar je, ali jedino sam očekivao malo više od Žarka Lauševića.
 
Leto kad sam naučila da letim sam pogledao još letos. Davno beše. Ali baš predivan film. Onako udara na emocije :ROFLMAO: Nekako počne onako dečije ali na kraju probudi svaku emociju u tebi. Vidiš ja nisam ni skontao da je Žarko u tom filmu :ROFLMAO:
 
Back
Top