Filmovi


Šok.
Nisam uopšte znao da rade nastavak, ali prijatno sam iznenađen, još bolje je što je nastavak originalne priče iz prva dva dela.

Ljubitelji horora sigurno znaju ovaj serijal. :D
 

Ne znam da li ima još takvih ovde, ali čestitke svima koji slave! 😍

Deluje wow
 

Skoro sam ogledao ovaj film, samo mi je jos vise pomogao da prihvatim sebe.
 
Kod mene hajp za horore uvek postoji. Naravno da neće svaki ispuniti očekivanja, ali generalno meni je i prvi deo The Nun skroz ok. A i bio sam u tom zamku u Rumuniji gde je sniman pa valjda i to dodatno pojačava utisak o samom filmu. Mislim da će drugi deo biti bolji.
 
Drago mi je da se malo produbljuje lore Valaka, to mi je uz Samaru Morgan omiljen i najstrašniji horor zlića :D
 
Pogledao konačno Scream iz 2022 i nastavak od ove godine.

Ta horror franšiza mi je iskreno jedna od omiljenih, mnogo sam kao mali voleo horore, Vrisak pogotovo, a posebno treći deo koji sam imao nasnimljen na kaseti i par godina, dok nisu DVD izdanja krenula da izlate, je to bio jedini film iz serijala koji sam gledao.

Moram reći da su ova dva nastavka, u suštini mini-reboots, odlična, pogotovo prvi, drugi mi je malo manje drag jer nema Sidney u njemu, ali definitivno sam uživao u nastavcima kao dugogodišnji fan serijala.
 
Uhhh odgladao Barbie.

Trailer je bio tako missleading (da ga umalo preskocih za bioskop) :p film je zapravo jako lep, nimalo plitak, samo tako nasminkan.8-9/10 od mene, a strog sam.
 
Upravo pogledao Openhajmera. Fenomenalno zaista. Vizuelno fantastičan, muzika fenomenalna, glumci takođe odlični.

Vredi svaku paru i treba ga gledati u Imaxu.
 
Obožavam je, mislim da sam joj svako gostovanje kod Grahama ispratio :D
 
Back
Top