fi Finska 2023: Käärijä - Cha Cha Cha

Jedina riječ koja ovo može opisati je jebozovno. Pjesma je takva, on je takav, ovo vozi, gori, čupa i kida. Još bolje od Kuma jebe od lani. Ovo se od Benjamina i očekivalo u suštini, nije razočarao. A finski je samo plus

Agoney, Michael Ben David i ekipa nek pogledaju i poslušaju ovo i nauče nešto
 
Fina pržiona od pjesme, stvarno Finci ozbiljno shvatili, UMK prošle 2-3 godine bio dosta dobar, a i ove godine je dobro počelo
 
Finska se uozbiljila i naoštrila na Evroviziju. Iako mi se prva pesma nešto ne dopada, opet je pozitivno videti ozbiljne, savremene i produkcijski kompetentne i konkurentne pesme u nacionalnom finalu.
Sa ovim bih se složio, ali u obe pesme meni prosto nešto fali.
 
Jedno pitanje. Zašto se pesme objavljuju u ponoć po njihovom vremenu? Zašto ne ujutro ili u podne?
 
Jedno pitanje. Zašto se pesme objavljuju u ponoć po njihovom vremenu? Zašto ne ujutro ili u podne?
Zašto očekuješ da itko ovdje to zna i da uopće postoji neki poseban razlog za to osim eto random odluke YLE-a?
 
Pa možda su nekoć objavili, a vi ste svakako upućeniji od mene.
 
Business on the Dancefloor - Fino za poslušati jednom, dva puta, ali to je to.

Hoida mut - Znao sam da će biti ovakav zvuk jer je sad u toj eri kad snima pesme koje zvuče kao 80e. :D Fina je, ali nisam odlepio za njom definitivno.
 
Dobar je Benjamin. Nadam se da je i Filipova pesma za PZE na tom nivou kad je vec u slicnom fazonu.
 
Jao pustio Hoida mut danas jedno 20 puta sigurno, kidalica. Večeras odmah ide i Robinov odgovor, baš me zanima, iako zasigurno neće biti nešto tako gejšasto

Ustvari ne, tek u ponedjeljak izlazi, za vikend ništa lol
 
Finci zadnje tri godine na zavidnom nivou.

Ono što je meni fenomen zadnjih godina je to da su Finci i Norvežani, po kvaliteti selekcije, prešišali Melodifestivalen, što je u prošlosti bilo skoro pa nemoguće.

Sa druge strane Danska srednja žalost, tuče se sa Irskom, Maltom i Moldavijom ko će imati najgori izbor pesama. Ne znam stvarno odakle takve razlike.
 
Keira — “No Business On The Dancefloor” baš slabo, ne dopada mi se tekst, melodija, ni boja glasa koja je totalno autotune Btw 3/10

Benjamin — “Hoida mut” - srednje, ništa posebno 5/10

@Marko @Stole baš me živo zanima šta vam je toliko smešno, pa popadatse u nesvest od smeha? Katla na primer nije imala savršenu pesmu u islandskom NF? :)

@Stefan28 isto pitanje i za tebe.. :)
 
Back
Top