fi Finska 2023: Käärijä - Cha Cha Cha

Dosta su mi bolji utisak na prvo slušanje ostavili i Keira i Benjamin :/ Ovo je samo…ok.

 
Prekinuo gledanje posle jednog minuta.
Bljuc. Ništa više.
 
Sretan nam unaprijed kolektivni meltdown kad ipak uzme UMK jer je u pitanju on

C9DC5AC4-CAD9-4F0C-BD34-EB7057DD3F7E.gif

Na drugo slušanje još slabiji utisak nego na prvo. Potpuno random pjesma, baš bzvz
 
Pa zašto bi uzeo ako je pjesma najlošija? Pjesma je smor
 
Nadam se da su ove godine obrnuli raspored i za kraj ostavili najbolje pesme.
 
Da, za sada jako slabo takmičenje.. Meni je baš slabašno, ali ima još numera dosta, zasigurno će se naći nešto da mi se dojmi..

1. Benjamin — “Hoida mut” - srednje, ništa posebno 5/10

2. Robin Packalen - "Girls like you" 4/10

3. Keira — “No Business On The
Dancefloor” 3/10
 
Gledajte sad kad nas Lxandra iznenadi sutra i pokida sa pesmom.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Benjamin 9 / 10
Robin Packalen 8 / 10
Keira 7.5 / 10
 
Last edited:
Meni se Katla jedino i svidela na celom tom NF, ostalo sve bože pomozi.
Slažem se, one Rejkjavikfgwhjgie ili kako su se već zvale što su navodno bili favorit blagi užas. Pobednice piš pauza u finalu (mada razumem da to ima svoju ciljnu grupu, kojoj očigledno ne pripadam).
 
Meh. Zvuči kao pesma sa kojom se neki muzičar/ model u pokušaju prijavio za Melodifestivalen, ali nije prošao konkurs. Bolja mi je od prve pesme za nijansu, ali znatno lošija od druge.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Veceras Lxandra objavljuje pesmu. Ne znam zasto, ali imam dobar osecaj. Do umk nisam cuo nikad za nju, ali sad sam preslusao neke njene pesme i bas mi se svidja stil.
 
Robin mi prvo zazvučao kao novi Violent Thing, nije daleko, ali fali taj neki "punch" koji ima Benova pesma.

Za sad mi je broj 1 Keira, čekam Leksandru. ✨
 
Konačnoooo.. 🤩

1. Lxandra - "Something to lose" 10/10 - fenomenalan "Flow", aranžman je divan, podseća me malo i na "Hour of the wolf" za Azerbejdžan.. 🥰 Melodijski i kompozicijski, ima tu talasastu gradaciju..auu konačno da se desi nešto u ovom nacionalnom izbodu 2023.. 🙏💥

2. Benjamin — “Hoida mut” - srednje, ništa posebno 5/10

3. Robin Packalen - "Girls like you" 4/10

4. Keira — “No Business On The
Dancefloor” 3/10
 
Back
Top