Forum Song Contest - Pravilnik

Meni ove godine ne bi smetalo da ponovo bira forum s obzirom da se troumim xD
U opticaju su Sasha Lopez & Misha Miller (top 5), AViVA (12) i Paloma Faith (ispadak).
 
Na Reviji učestvuješ samo ako si pobeđivao te godine, a na Drugoj Šansi valjda ako imaš bar 5 učešća u toku godine. A da glasaš možeš na oba.
 
Jasno, nego me zanima da li mogu da glasam samo na Reviji pobednika, a iskuliram/ne učestvujem na DŠ?
 
Možeš da glasaš samo na Reviji. Ne postoji nikakva obaveza, niti sankcije, ako glasaš na jednoj, a ne glasaš na drugoj.
 
Možete u mojoj temi da vidite crvenu listu ispalih pesama i da nominujete 3. Ide neka pesma što je ispala u polufinalu jer sam zadovoljan plasmanima finalnih pesama pa ne treba kvariti već postignuto. 😁
 
Pa Stole definitivno jeste, a za druge bilo bi dobro kada bi se znalo... :LOL:
 
Pa ostalo je da se reši kako bi se tačno to implementiralo. Ako se dođe do razumnog rešenja, onda se može početi sa primenom. Do sada su uglavnom davani neki komplikovani predlozi koji bi remetili i ovo što trenutno imamo u pravilima. Moguća je i manja promena pravilnika kako bi se to omogućilo, ali akcenat je na tehničkom rešavanju pitanja, a ne samo ubacivanju podatka u pravilnik da li jeste ili nije DF.
 
Iako sam glasao „za” da organizator bude DF, sada se dvoumim da li sam tako trebao da glasam 🤭
 
Iskreno sam razocaran sto se odluka da organizator bude DF nece primenjivati. Ne vidim da je to neki problem. Ukoliko bude da se oba DF nadju u istom pf-u, primeniti random selekciju.
S obzirom da se nece nista uraditi po ovom pitanju, onda da se bar ozvanici da anketa ne vazi i da je sve po starom. Nikakav problem.
 
Back
Top