Fudbal

Koliko je opterecen Hrvatima i koliko ih svuda spominje.
Ali dobro, fudbal je jos i najmanji problem, kad je ceo narod talac jedne neuravnotezene osobe.
Небитно, прво они су оптерећени њиме. А друго, заиста је срамота да идете на првенство, а летите са компанијом која није из Србије. Стварно срамота. Али добро, фудбалери није да имају мозга, нити људи у савезу. Заиста се надам да ће Вучко у савезу бар одстранити талог и муљ. И да више неће плаћати трошкове Звезди и Партизану, да пропадну ако треба...
 
I ja mislim da se u fudbal previše ulaže! Ko zna koliko para i para leti godinama, decenijama, ko se sve tu ovajdi i obrće, a rezultati nikakvi! :cautious:
Bilo bi dobro da konačno primat dobiju drugi perspektivni sportovi koji grcaju, a u kojima ostvarujemo dobre rezultate, ali teško da će se to u skorijoj budućnosti desiti.
 
Bravo Gruzijaaaa ^^.

Nemam reči zaista.

Ovako se bori za grb za naciju. Bravo momci.

Stvarno najlepša priča ovog prvenstva!
 
Last edited:
I Belgija i Portugalija su veliko razočarenje danas.
Ja se nadam da će ovim velikima da se to taktiziranje i mrcvarenje obije o glavu i baš bih voleo da izgube od nekoga "iz senke" u nastavku takmičenja!

Baš mi je krivo za Češku! :(:(:(

U Gruziji mora da je ludnica sada, iako je 1h noću. 😂
 
I Belgija i Portugalija su veliko razočarenje danas.
Ja se nadam da će ovim velikima da se to taktiziranje i mrcvarenje obije o glavu i baš bih voleo da izgube od nekoga "iz senke" u nastavku takmičenja!

Baš mi je krivo za Češku! :(:(:(

U Gruziji mora da je ludnica sada, iako je 1h noću. 😂

Belgija gotovo sigurno gubi. A Portugal me uopšte nije ubedio da su favoriti. Očekujem nekih jalovih 0 0 i da ispadnu na penale.
 
A zanimljivo da se niko ne usuđuje da prognozira neko iznenađenje poput gruzijskog. Možda ubuduće treba slati prognoze u privatnim porukama pa da bude manje kalkulisanja. :LOL:

Slovenci i Danci, upravo iz naše grupe, jedini prošli dalje bez pobede.
 
Gruziji kapa dole. Mnogo šta može da se nauči iz ove utakcice. Želja, volja, pristup i srčana borba za svoj tim.
 
Ovaj covek je naprosto fantastican. Da ga nema, trebalo bi ga izmisliti 🤑

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/4...ce=midas&utm_medium=mondo&utm_campaign=uw_30p

VUČIĆ O PIKSIJU, DŽAJIĆU I FUDBALERIMA: Nećemo da budemo 17. ili 21. u Evropi u bilo čemu, hoće Srbi da budu u vrhu


Ma tako je, predsednice! Kao sto smo postali ekonomski tigar koji ima najvecu stopu rasta BDP-a u Evropi, sada cemo postati fudbalski tigar sa najvecom stopom rasta na FIFA rang listi. I bicemo prvi u Evropi, dabome, bas kao sto smo i inace prvi u Evropi po svim parametrima.

Ne može 300 godina da nadoknadimo, gde zaostajemo. Nisam srećan kada smo na sredini. Srećan sam kada smo u prvih pet ili šest. Nisam srećan kada smo 20. ili 35. Ne mogu da budem srećan. Dođe i tada neko vreme, ali nisam srećan, samo to da promenimo. Ne moramo da budemo prvi, da uđemo u 8 ili 16, kažite koliko košta i šta da uradimo. Ulažemo veliki novac. To je veliki novac. Na EURO smo u vrhu po tome, samo tražimo rezultate. Sešću i sa jednim i drugim Draganom, sešće važniji ljudi, ali ja ću sesti sa njima - navodi predsednik Srbije.

Kazite koliko para da pljunem i osvajamo ceo sampionat "za 2, najvise 3 godine". Navikao covek da sve dobija i kupuje novcem pa racuna, sad kad se otvori, samo je nebo granica za srpski nacionalni tim.

Naravno, nije propustio priliku da opet pomene Hrvate.......

Moj posao nisu ostavke, ali očekujem promene. Kako će se desiti ili se neće desiti, niko neće da se zadovoljava lošim mestima ni u čemu. Nemojte da se ljutite ako to ne možete da ispratite. Nećemo da budemo 17. ili 21. u Evropi u bilo čemu, hoće Srbi da budu u vrhu, ako to mogu Hrvati juče, Gruzija danas, ajmo i mi. Ništa tu nije strašno ili skandalozno, ne zaboravite da su uspesi u fudbalu veći nego što su bili, zli jezici će reći jer ima više timova, ali mi smo se plasirali i na EURO i Mundijal, naši klubovi daju manji doprinos nego ranije, to ide u korist Stojkoviću, ali mi smo se nadali većem i boljem rezultatu. Nadam se da će to biti u budućnosti bolje. Napravićemo bolji rezultat sledeće kvalifikacije - podvukao je Aleksandar Vučić.

Nije on taj koji smenjuje ljude u savezu, selektore i godinama se mesa direktno u sport, na njemu je samo da zamoli.......kao sto je zamolio Jokica da se odazove pozivu.

A obzirom da ovo vec traje prilicno dugo, vise nikome ovako nesto nije ni cudno. Verujem da ce novog selektora izabrati on licno takodje. A moze i on da sedne na klupu. Jeste da se skolovao za kosarkaskog trenera ali greota ne iskoristiti takav intelektualni kapacitet. Ipak se on najbolje razume u sve i najpametniji je u ovoj zemlji.
 
Što je najgore ovde je P*čkousti u pravu, verovatno je ljubomoran što mu je Piksi ukrao patetičnu retoriku (borili smo se, nije debakl...) 😁
 
Ma nije ljubomoran Čovek koji se pita za sve nego manipuliše i sve koristi za svoje (preko potrebne) političke poene.
Posle SP (kad smo igrali još gore) mu je Kiksi valjao i sve je bilo bajno, a sad je odjednom postao krivac.
 
Bas tako. Pre mesec-dva su se zajedno i slikali, Piksi mu je dao podrsku za izbore, pa onda cela ceremonija oko postavljanja kamena temeljca za nacionalni stadion.......pa voznja autobusom. Tada mu je "Dragan" savrseno odgovarao :D

A sada ga demonizuju maltene kao ratnog zlocnica isti oni koji su ga do juce dizali u nebesa i sa kojima je bio u istom taboru.

I naravno sve se radi organizovano. Prvo su krenuli premijerka i on da ga razvlace a onda svi njihovi rezimski sateliti.

Mislim da mu ne bi pomoglo ni da je svaki dan hvalio Vucica i divio mu se kao sto je to radio vec pomenuti Krstajic..........prosto, naprednjacka sekta tako funkcionise. Prvo je sve super i ok a posle kad su njihovi interesi ugrozeni i/ili se neko "otme kontroli", krece organizovana hajka , brisanje patosa i trazenje novih poslusnika.


Ona narodna poslovica o sadjenju tikve sa djavolom se ovde savrseno ulapa. Uopste mi sada nije zao Piksija, zasluzio je bas ovako da brisu patos sa njim ti isti sa kojima je pravio dilove.
 
Back
Top