Fudbal

Ja ne znam šta su mislili kad su na grb stavili ovog rasčupanog orla. Dizajn dresa isto težak kičeraj, čitam malopre komentar "Na beloj garnituri samo fali slika pokojnog Džeja u onom ramu"...
 
Rascupani orao mi je najgori deo sto se dizajna tice. Ne znam koliko je ovo placeno ali stvarno......bez komentara.
 
Врб више личи на надрогирану бубамару него на двоглавог орла. Бели дрес као подлога за панинијев албум, фали сличица неке маскоте
 
Sudeci po ovome sto se vidi u Ceskoj, bice ovo jedno veselo evropsko putesestvije :sick:
 
Izgleda su proigrali malo. Ja se uključila taman na izjednačujući gol. :D

A Rikardo kako je zavrnuo ovaj volej za treći gol..Svaka čast.

Samo mislim da se ne treba sad koncentrisati na odbranu sopstvenog gola.
 
Izgleda kad sam prestao da gledam, proigrali :ROFLMAO:
 
Još će i biti nešto od njih. Samo da se Petriću da vremena. :D
 
Tek će se u decembru videti koliko je besmisleno bilo smeniti Stankovića. Umesto da su ga zadržali i zadovoljili se onim što je trenutno realnost srpskih klubova.
 
Definitivno je Milojevic dosta slabiji trener.

Mozda ima vise znanja sto se teorije tice ali u praksi su rezultati losiji a i igra je takodje losija.

Nekako cela ekipa deluje malokrvno sto nije bio slucaj zadnjih godina.

Odlazak Stankovica je (za Zvezdu) definitivno downgrade.
 
Da, nego im se "osladile" one dve sezone i sad bi ponovo. Umesto da puste Stankovića da vodi ekipu i ovu sezonu i usput se spremaju (verovatno) za sledeću kad će imati priliku da budu direktan plasman, sad će da "prospu" sve postignuto u prethodnom periodu u samo jednoj sezoni. Živi bili, pa videli.

Partizan počinje da liči na nešto. Jedino je šteta što u dve utakmice nije stigla barem jedna pobeda, a nije da nije bilo prilike. Ima tu još da se radi, ali kako je izgledalo sve pre koju nedelju i ovo je napredak.
 

Kolko ja volim ovog decka. Dodje mi da ga zagrlim i da se rasplacem sa njim zbog teskog perioda u Juventusu.
 
Hoćemo to uskoro imati konkurs za novo ime FK Partizan? Šalu na stranu, ali stvarno je grozno dokle je došlo rukovodstvo pomenutog u borbi da po svaku cenu zadrži fotelje.
 
Da, čitala sam naknadno da je i Ostoja funkcioner u SNS (NIN pisao o temi) ali svejedno je glupo i jadno. Da hoće da dođe dan kada će politika, mafija i sport krenuti na tri odvojene strane, ali načekaćemo se mi do toga.
 
I ja se nadam da ovo što sada prikazuju nije vrhunac forme. Jedino me to plaši da posle ovoga ne krene pad, ali valjda neće. Što me dovodi do toga da, ako ovi iz Saveza pokušaju bilo kako da oteraju Piksija, narod treba da organizuje kolektivnu pobunu. Ovo je fenomenalno.

Dobra fora, sad imamo dva Stefana Mitrovića na terenu. xd
 
Ovo je sigurno najbolja igra nase reprezentacije u zadnjih 20ak godina. Ovakav pristup na Mundijalu i recimo sve 3 da izgubimo, ne bi mi bilo zao.

Ali mislim da cemo biti tvrd orah svakome za dva meseca.

Sa ovakvim pristupom, verujem da mozemo pobediti Norvesku u Oslu. Ako je mogao Tumba, moze i da se ponovi.
 
Vala sve vise mi je drago sto sam kompletirao album Svetskog prvenstva 2022.
Kako si to uspeo? Svaka čast! Ja imam veliku ljubav prema albumima ali nekako nisam dozvolio sebi da ga kupim. Možda to i uradim pre prvenstva. :ROFLMAO:
 
Back
Top