Fudbal

Ko god da sedne na klupu Partizana mora proci Maltezane bez izgovora, a za dalje u prvenstvu, to je vec druga prica.
 
Ja sam vrlo skeptican oko tog dvomeca, ne bi me iznenadilo ispadanje. Maltezani su u naponu forme trenutno, prosli su tri faze kvalifikacija i izbacili solidne klubove.

Sa druge strane mi mesec dana nikoga ne mozemo da pobedimo, ne zna se ko pije a ko placa + uzasna atmosfera sveukupno.

Daj Boze da prodjemo.

Ali kazem, zao mi je Gordana sto se upetljao u ovo. Voleo bih da ga vidim u nekom sretnijem Partizanu kao recimo sportskog direktora ali nikako ne kao trenera i to jos u ovakvim okolnostima. Ni on ni Nadj nikakvog iskustva nemaju. Partizan ce im biti poligon za vezbu.
 
Da. Partizanu treba neko sa iskustvom, ali nazalost niko nije spreman da sedne na klupu. Pa kad je jedan Stanojevic koji voli Partizan napustio, sta onda da traze ostali ozbiljniji kandidati.
 
A cak je i Stanojevic bio pljuvan i razvlacen od strane mnogih iako je on izvlacio maksimum iz ekipe koju je imao. Nisam se slagao sa svim njegovim odlukama ali naspram ovoga sada, to je ipak bila ozbiljna ekipa za nase uslove. U Evropi smo napravili lep rezultat. U kvalifikacijama izbacili Soci koji je bio tada jedan od najjacih klubova u Rusiji + smo izbacili ekipu iz portugalske lige a onda Spartu iz Praga u knock-out fazi LK.

Jedini kiks je bila Flora u Estoniji. I mec sa Anortozisom kuci smo bedno odigrali. Ali mimo toga, bilo je korektno.

Sada sigurno necemo videti ni 1/10 toga cak i ako se dokopamo grupne faze.

Uopste me ne iznenadjuje sto ozbiljna imena zaobilaze Partizan. Licno bih najsrecniji bio da se Marko Nikolic vrati ali on sigurno nece skoro i dok su okolnosti ovakve kakve jesu.
 
Sad inace gledam, Petric kao trener Gorice u Sloveniji 2 pobede na 14 utakmica. Ostatak CVa je rad (staziranje) u Sindjelicu, Zemunu, Cukarickom, Bezaniji i Radu uz (naravno) nikakav ucinak.

Ovo je verovatno najlosiji CV nekog trenera Partizana ikada. Ne racunam ljude kojima je Partizan bio prvi klub pa su (neki) pokazali da imaju stofa.

Sad kad ovo vidim, bolje i Stolica da je ostao. Petric se nije snasao ni u Sloveniji a tek ce ovde da se pogubi.

On je mozda imao dobru nameru, da pomogne klubu (ujedno iskoristi priliku i zaradi), ali realnost je da ce tandem VV obrisati patos sa njim kad dodje trenutak a on ce uprljati svoje ime zauvek.

Definitivno imamo "lepu priliku" da se upisemo u istoriju fudbalskog kluba Hamrun. Daj Boze da gresim jer ovakva potencijalna blamaza se dugo ne bi oprala.
 
Тек је август, а Звезда већ може да крене да слави нову титулу
 
Ok. Ima nepravilnosti, ali nema vajde. Gotovo je. Jedino sto moze da se uradi a to je da se sudija kazni, sto za njih nema nikakvog efekta.
A i stvarno je bruka traziti ponovljen revans, jer trebali su to ranije da obezbede povoljan rezultat i onda ova situacija bi prosla neprimetna.
 
C. Zvezda veceras igra odlucujucu utakmicu sa Makabijem i nekako sam ubedjen u njihov prolazak. Necu da kazem da ce biti lagano, ali ne bi trebalo da bude vecih problema. Bilo bi previse da se desi jos jedan Serif.
 
Pa bilo je čupavo malo na početku, ali čim je Katai rešio da je vreme da se uključi u utakmicu, odmah druga priča. :D Sad samo da se nastavi strpljivo i u istom ritmu. Možda i da se nastavi sa testiranjem njihovog golmana šutevima iz daljine, čini se da je nesiguran.

Evo, ja taman napisala sad samo strpljivo i odmah glup penal koji je skinuo Borjan da bi potom primili još glupaviji gol iz daljine.
 
Last edited:
Dragović je zaklonio loptu i Borjan nije mogao da je vidi dok nije bilo prekasno 🙁

Osim ovog nesrećnog gola i penala zadovoljan sam igrom 👍
 
Pavkov bolje da nije ulazio. :mad: Ili da nije umišljao da je dobar igrač odbrane. Ništa, Liga Evrope je tu, videćemo šta će biti na žrebu.

Nije gotova utakmica, ali po ovome šta je prikazano u drugom poluvremenu, ne vidim šta može izvući stvari, osim nekog čuda.
 
Loše drugo poluvreme, realno su zaslužili LŠ više od nas. Pavko verovatno ide sad za dan dva, ironija je što se posle toliko datih golova oprašta od zvezde autogolom.
 
Još gore onda, da ostane upamćen po ovome.
 
Celo drugo je išlo u smeru da se ovo desi..
Nisam od onih koji navijaju da komšiji crkne krava, ali ja jednostavno za zvezdu ne mogu da navijam protiv bilo koje ekipe, tako da sam ovo dosta ravnodušno posmatrao.. Objektivno je da je zvezda za LE i da tu ima solidne šanse da dogura do proleća dok je Partizan za LK to je trenutni nivo. večitih.
 
Takodje, neprirodno mi je da navijam za Zvezdu, ne mogu jednostavno, malo mi je licemeran taj vid patriotizma
 
Nista, evo ja kad sledeci put vidim oca (koji je Zvezdas , za razliku od mene), prenecu mu da je licemer. Covek se radovao kad smo pobedili Maltezane. Obican licemer.
 
Pricam u svoje ime, ne znam odakle ideja da je ovo nekom licno upuceno. Svako navija intenzitetom kojim zeli i to je to.
 
I ja pricam u svoje ime. Imao bih ja jos svasta da dodam, nego drzim se teme.

A svakako, svako navija kako zeli.
 
Razlicita su vremena i navijacka kultura jednostavno
 
Back
Top