Fudbal

Kada sam video ko je ko u sesirima, prizeljkivao sam ideticnu grupu kao onu iz 2018. Skoro pa jeste, Kamerun umeso Kostarike. Doduse, ne svidja mi se ova zamena, jer smo po mom misljenju dobili najneugodniju selekciju u 4. sesiru. Nama generalno, africke ekipe ne odgovaraju. Mozda bi blaza varijanta bila da je Gana sa nama. Nisu se bas dobro pokazali na africkom prvenstvu.
Hrvatska i Belgija prolaze grupu sa po dve pobede, jer Kanada i Maroko mogu da pruze dobru partiju, ali tesko da mogu do boda.

Ovaj drugi deo zreba od E do H je izuzetno jak i bice to dobre utakmice, pogotovo kada se bude ukrstalo.
Slazem se da je Englezima najlaksi put do zavrsnice, bar do 1/4 f. kada bi trebalo sa Francuzima da igraju. Pored Svajcarske, iz drugog sesira sam prizeljkivao SAD, iz razloga sto se oni spremaju za sledece SP, koje ce biti odrzano u saradnji sa Meksikom i Kanadom, pa ce bukvalno podmladiti ekipu i vec sada krenuti sa stvaranjem jake ekipe za to SP, pa ce na neki nacin zrtvovati ovo prvenstvo.

Svakako ce ovo biti cudno gledati u neletnjem periodu, iako ce biti prijatno za igru.
 
S jedne strane, drago mi je da su dobili jaku grupu. Neka pokažu da li zaslužuju u narednu rundu tako što će pobediti jake timove, a ne samo zato što su imali dobar žreb.
Ali nisam baš presrećan što je Švajcarska sa nama u grupi upravo zbog tih potencijalnih nacionalističkih tenzija.
 
A ko je pa srecan uopste sto su ponovo dobili Dzaku i Sacirija...
 
Slažem se sa Milanom, ako smo na prvenstvu treba da igramo sa najjačima. Inače čak i sa Krstajom smo u početku bili bolji od Švajcarske, a o Kamerunu znam samo da za njih igra Tavamba iz Partizana, tako da sam optimističan po pitanju prolaska.
 
Proći će i te kako će proći, videćete.
Bukvalno imace 0 bodova i gol razliku -7 ili vise

Grupa je slaba jer je Katar prvi sesir, sam spusta kvalitet grupe, ne znam sta je tu nelogicno
 
Navodno ce da izbace Srbiju sa Svetskog samo zato sto nije uvela sankcije Rusiji.
 
Gluposti, ima i drugih država koje nisu uveli sankcije. Ne znam odakle ti to.
 
Izgleda da je finale Lige šampiona organizovano kao ovogodišnja Evrovizija.
 
https://fss.rs/cast-i-priznanje-za-...-ordenom-karadjordjeve-zvezde-drugog-stepena/

Одликовање и за Пиксија! Апсолутно заслужено!

Мада, мора му се замерити да репрезентација за Катар 2022. на папиру јесте слабија по именима зато што су ту једине главне улоге Митровић, Тадић, СМС и Јовић, али да је по срчаности боља од Петковићеве 2006, Антићеве 2010. и Муслинове/Крстајићеве 2018.
 
Ово је дефинитивно најлошији састав Партизана у задњих, па подоста сезона. Очајна игра, без идеје и без играча. Ваљда могу добити оне са Малте наредног четвртка.

А у међувремену, Звезда гази све редом
 
Mislim da je ogroman broj navijaca Partizana digao ruke od kluba i realno, ne moze niko da se krivi. I ja isto propratim desavanja ali ravna crta, ne uzbudjujem se uopste niti me sve ovo iznenadjuje.

Zna se ko je najzasluzniji za ovo stanje a riba se uvek cisti od glave.

Sad ce koplja da se slome na Stolici (tj. vec jesu) i ispasce da je on najodgovorniji za sve dok su oni koji su ga doveli amnestirani od krivice. A i taj Stolica je dosao u Partizan ne zato sto je on bio neka velika zelja uprave nego zato sto niko iole trenerski pismen i razuman ne zeli da saradjuje sa ovim banditima u upravi. I to je prosto tako.

Licno mislim da cemo ispasti i od Maltezana. Jer igra, atmosfera, itd........na to i upucuju.
 
Drago mi je videti da bar nekom nasem klubu dobro ide u Evropi, kad ne moze vise. Partizan je dobio ubedljivo najlakseg protivnika, jer gledajuci ostale parove bice vise nego odlicnih i zanimljivih utakmica, gde ce neke bas dobre ekipe zavrsiti takmicenje u ovoj fazi. Partizan mora proci dalje ukoliko zelimo da zadrzimo 2 predstavnika u LS, kao i sigurnog u grupnoj fazi.
Ovo za trenera se slazem; Stolica je bio za ono daj sta das, jer drugi ozbiljniji nisu bili zainteresovani. Sad se pominje da bi Milosevic opet mogao da bude na klupi Partizana.
Prvenstvo je izgubljeno, ali mora se krenuti sa pobedama da bi se obezbedilo to 2. mesto koje vodi u LS. A pre svega, treba da se postavi neka igra koja ce doneti rezultat, kao i mirna glava, jer nema vremena za zalenjem.
 
Vraca se Savo.

Steta sto se vraca u ovako losem trenutku ali od dostupnih resenja, on je najbolje. Steta sto sada nece imati Djumija uz njega, posto mislim da je Djumi taj koji je dobrim delom odgovoran za onu igru iz proslog mandata. Mada je i Savo imao zasluge naravno, on je doveo Sadika, Asana...

Mislim da sa ovom upravom ni Karlo Anceloti ne bi uradio Bog zna sta ali neka mu je sa srecom, moju ce podrsku imati.
 
Kakav obrt, u minut do 12 .

Da, svakako, Gordan ce biti samo jos jedna potrosna zrtva koju ce Vucelic i Vazura iskoristiti.

Zao mi je Gordana, on je jedna od legendi Partizana koju bas cenim.......isto kao i Bata Mirkovic (bio mu je pomocnik kad je Bata bio trener). Mislim da se zaigrao i da ne zna gde dolazi.

I ovo je resenje "daj sta das". Kad bude nanizao kikseve (koji su neminovni) i njega ce najuriti a navuci ce gnev navijaca koji ce traziti njegovu glavu. Kako to obicno i biva.

Dokle god ona gore pomenuta dvojica jasu, nece Partizanu biti bolje, moze samo gore. Cinjenica da ni jedan Mladen Krstajic, tipican poltron SNS-a, nece da sedne na klupu, dovoljno govori na sta smo spali.

Dobro je da nije Duljaj. Za njega mislim da ima stofa ali niposto ne da mu se poveri klupa u ovakvom trenutku. i da se tako jeftino i on potrosi..
 
Back
Top