Fudbal

Jedino da njihova mjesta u baražu zauzmu prvi ispod crte u Ligi nacije,a to su Mađarska i Slovenija.
 
Ne verujem da će da diskvalifikuju Rusiju a ako ovi ne budi hteli da igraju samo će sebi da naškode
Donekle se slazem. Koliko znam, dok god je zvanicno da Rusija nije izbacena, timovi moraju da igraju ili ce sami biti diskvalifikovani. E sad, sta je bitnijie da pola Evrope i Sveta ne igra ili da samo jedna Rusija ne igra.
To vazi i za sve sportove. I mi ne igramo protiv tzv Kosova, pa smo se sami diskvalifikovali (pr. juniorke Srbije u rukometu).
 
Ja sam razmišljao da su hteli da ih izbace već bi to uradili, mada može svašta da se desi ako se rat oduži. Najjače ako bi izbacili rusku reprezentaciju i klubove nama bi to dobro došlo jer bi onda dva kluba igrali kvalifikacije za LŠ pošto smo prvi ispod crte trenutno.
 
To jeste. Ne znam sta ce se desavati dalje. Videli smo sta se desilo na Evroviziji, kada se nekoliko Zemalja pobunilo.
S obzirom da su zavrsne kvalifikacije za SP u martu (za manje od mesec dana) morace brzo doneti odluku sta dalje.
 
Pa sad jedino da u taj baraž ubace Mađarsku,Sloveniju i Crnu Goru da popune mjesta.
 
Srecom, imao sam nesto drugo na repertoaru tada :D

Cestitam na pobedi.
 
@Milos-S jesi gledao derbi, baš lepa utakmica 😈😈😈
Cuo sam da je bila losa, da je jedna od timova imala manji gol, 12 igraca na terenu... Verovatno ce i Choda potvrditi.

P.S. Cestitam na pobedi, sad ce biti zanimljivije prvenstvo. Nema se pravo na kiks.
 
A ja se nadao Italijani će izbaciti Portugal. Ništa, sad navijamo za Makedoniju 🥵😍🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰
 
Možda je vreme za još jedan portugalski meltdown. Makedonci su prošle godine baš u ovo vreme pobedili Nemačku🤞
 
Saudijska Arabija i Japan su su se plasirali na SP.Australija ide u baraž gdje će ograti vjerovatno igrati sa Ujedinjenim Arapskim Emiratima,a pobjednik ide na petog iz Južnog Amerike

Milan Borjan će vjerovatno odvesti Kanadu na SP poslije 36 godina.
 
Back
Top