Fudbal

Bas bi voleo da Makedonci pobede Portugal, ali takva cuda ko od pre neki dan se ne dogadjaju 2 puta za redom :)
 
Na RTSu ovo napisali:
Потенцијална "група смрти" гласила би: Француска, Немачка, Србија, Канада.

Знатно пожељнија група била би: Катар, САД, Србија, Саудијска Арабија.



A ne mogu biti 3 iz Evrope u istoj grupi, kao ni 2 iz Azije.
 
Grupa A: Katar, Ekvador, Senegal, Holandija
Grupa B: Engleska, Iran, SAD, Pobednik evropskog plej-ofa (Ukrajina/Škotska/Vels)
Grupa C: Argentina, Saudijska Arabija, Meksiko, Poljska
Grupa D: Francuska, Pobednik plej-ofa 1 (Peru/Australija/UAE) Danska, Tunis
Grupa E: Španija, Pobednik plej-ofa 2 (Kostarika/Novi Zeland), Nemačka, Japan
Grupa F: Belgija, Kanada, Maroko, Hrvatska
Grupa G: Brazil, Srbija, Švajcarska, Kamerun
Grupa H: Portugalija, Gana, Urugvaj, Južna Koreja
 
La'eeb - zvanična maskota Svetskog kupa u Kataru

y86cwBe.jpg
 
Kud baš nama Kanada iz 4. pota, najgora opcija je to bila, a vama eto prilike da se osvetite "Švicarcima" 😁
 
Grupa nam je na slijepo jednostavna. Bit će komplicirano, ali ako vrijede, proći će. Ali je veći fejl s kojom grupom se križamo, a to je E gdje su Njemačka i Španjolska. Doslovno ne znaš je li ti gore biti prvi ili drugi u skupini. Jedina dobra stvar je što smo nakon x puta napokon izbjegli Francusku. Bit će chill pratiti SP i to pred božićne praznike. Očekujem osminu finala i to je to.

Susjedi prošli baš loše. Zanimljivo kako neke repke većinom prođu jednostavno tipa ENG. B grupa je smiješna, a križanje s A još smješnije.
 
Meni je jezivo to što je SP tijekom studena i prosinca, užasno mi je to nekako neprirodno i mislim da mi neće uopće biti zanimljivo pratiti.
 
Da, to će biti pomalo neobično..Za, tako reći "normalna" izdanja obično je žreb grupa u to vreme (početak decembra).

A grupa nam genijalna, bukvalno, koja je verovatnoća bila da na dva uzastopna izdanja igramo sa iste dve ekipe? :ROFLMAO: Mada verujem da će sa Švajcarskom raditi posebna motivacija. :D Iako verujem da neće biti lako ni sa Kamerunom. Još opet posle, verovatno Portugalci (mislim, ako prođemo, a verujem da možemo).
 
Mi smo baš dobili pretešku grupu i biće pakleno teško.

I nemože me niko ubediti da Kataru nisu nameštali rivale, pa grupe A i B su smejurija teška
 
Ladno smo u grupi smrti, a ja nam manifestovao Katar 🙃🙃
Bolje da nikad više ništa ne manifestujem, ne ide mi.
 
Pa mi smo jos i super prosli, trebali bi proci grupu.🤩
 
Sve zemlje u našoj grupi su potpuno iste kao i 2018 u Rusiji,jedina razlika je što sada imamo Kamerun umesto Kostarike.Teško da ćemo proći grupu.Isto kao što i na ESC-u nas stalno stavljaju da budemo u prvom delu drugog polufinala od 2016. naovamo bukvalno svake godine osim 2019.
 
E ja ću se kladit da neće pa šta bude 😁

A i ne bi se složio da su im namještali rivale, dapače, ja bi rekao da su imali jako loš ždrijeb, izvukli su Nizozemsku koja je iz drugog pota uz Njemačku najjača, a mogli su izvući tipa SAD ili Švicarsku, pa su onda izvukli Senegal koji je po renkingu najbolja ekipa iz trećeg pota i ujedno su prvaci Afrike, i za kraj Ekvador koji je u jakim južnoameričkim kvalifikacijama završio 4., samo su Brazil, Argentina i Urugvaj završili ispred njih...
 
Mi smo baš dobili pretešku grupu i biće pakleno teško.

I nemože me niko ubediti da Kataru nisu nameštali rivale, pa grupe A i B su smejurija teška
Agreed. Isto sam razmišljao jučer o tome. Kladim se da ssu neke namještaljke bile. Opet Engleska ima laki put. Eno im i tabloidi već likuju. Sprdnja.
 
Jedno je sigurno, ja sam kao i 2018. maskota. Mada po pitanju fudbalera kog bi stavio na avataru kao podrska bili bi ili De Bruyne ili Duci.
 
Back
Top