gr Grčka 2022: Amanda Tenfjord - Die Together

Odlicna je bila sinoc, nastup odlican bas pogodjen, sve je bilo na mjestu. Bas sam skontala koliko je mica bila nervozna, sva se tresla u krupnim kadrovima🥹
 
Dobar nastup ali definitivno me pesma nije osvojila. Refren mi je ok i zavrsnica "vadi stvar" ali u sustini nista posebno.

Top 10 (sa nastupom) bi bio ok, sve preko toga previse.
 
Nastup je lepo zamišljen i solidno je prošao.
Sinoć je bila nesigurna, ali mislim da će pevati lepše u finalu.
Pesma mi je i dalje - onako.
 
Meni deluje da će biti u donjem delu top 15. Znači 12-15.
 
Kolega na poslu danas "ona Grčka, šta je ono, viče tamo if we ALL die together, ti umri ako ti se umire, mene ostavi na miru" :coffee:
 
Dobio sam pouzdanu informaciju da je, juce, pre SF, EBU pitao ERT da li bi mogli da organizuju ESC ako pobede.
 
Bas se vidi i oseca njen hladni norveski stav. Bolje Norvesku da je predstavljala, nigde zivota u njoj, prava skandinavka.
 
Iskreno mislim da će žiriju visoko, a da kod publike neće prebaciti trocifreni broj bodova, što će opet biti dovoljno za lijevu stranu tabele. Grčka se vraća u život lagano, ali nadam se sledeće godine nekom etno/pop/folk fazonu, jer imaju kandidata i potencijala na izvoz
 
Svidela mi se, vise to sad kazem nakon sto sam je cuo par puta, nego sto sam na prvo bio odusevljen, ali svakako mi je bila medju najboljima veceri. Pitam se kako bi ovo izgledalo na grcki, mozda pocetni delovi bi bili cudni, ali kulminacija i refren bi bili bas jaki. Ocekujem top 10 svakako.
 
Meni je lepo, ali nesto mi fali, ne znam sta. Da l sto koriste plave boje pa nekako sve deluje hladno i zato odbojno, ne znam.
A vidi se da je norveska pesma po stilu. Na ovu foru ima milion pesama i pevačica u Skandinaviji, previse je to vec vidjeno da bi imalo winner vibes ko sto neki pisu po YouTube-u
 
Ja sam OGROMAN fan ove pjesme, ali winner vibes nikako, od 6. do 8. mjesta ko stvoreno
 
Ja sam OGROMAN fan ove pjesme, ali winner vibes nikako, od 6. do 8. mjesta ko stvoreno
Vidoviti @Ro97 (y) Očekivano je prošla i kod žirija i kod publike i Grci stvarno mogu da budu zadovoljni.

Die Together mi definitivno ostaje najlepša pesma ovog izdanja. Ćao Amanda 💕
 
Vidoviti @Ro97 (y) Očekivano je prošla i kod žirija i kod publike i Grci stvarno mogu da budu zadovoljni.

Die Together mi definitivno ostaje najlepša pesma ovog izdanja. Ćao Amanda 💕
Ove godine mi je išlo sa predviđanjima 😅
Svaka čast za micu, stvarno je bila super, i ostvarila sasvim fin plasman 👏
 
Ne znam, meni je previsoko. Definitivno je preovladao taj skandinavski mentalitet, doduše takva je i pesma.
 
Back
Top