gr Grčka 2023: Victor Vernicos - What They Say

Oću opet neki vrtiguz od pesme za Grčku, kao ona Slobodanka kad ortodoksno otpeva Afrodizijak!
 
Pa baš zato što nemaju veze s Grčkom mi je i uvreda. :LOL:

Neke države, poput Grčke, treba da se drže svog stereotipa koji ljudi imaju o zemljama jer to im donosi bolji rezultat.

Zadnje 2 pesme koji su im bili takvi su ispali
 
Ako ostaje 100% tvt u polufinalu, možda bi mogli probati ponovo. Koliko se sećam, čini mi se da bi Oniro mou prošla 2018. :unsure:
 
Bi.

Prilično sam siguran da je ovo ispadanje došlo kao buđenje Grcima, kao Srbiji ispadanje sa Tijanom, kad smo skapirali da ne ide nego da se moramo vratiti 'sebi' što se ESC-a tiče.

Ove godine je Grčka baš pukla, zemlja koja je od publike ranije vazda top 10 do jedva dvocifrenog broja bodova (od toga 12 od Kipra).

Stefania i Amanda su odlično prošle ipak, dok je za Victora očito bilo prerano iako je meni njegova pjesma odlična i slušam je i dalje.

Grčka na grčkom, sa nekom zvjezdetinom kao predstavnikom i mislim da mogu lagano do top 5. Spominje se i Argiros kao želja ERT-a, ali on je baš krupna riba
 
Bi.

Prilično sam siguran da je ovo ispadanje došlo kao buđenje Grcima, kao Srbiji ispadanje sa Tijanom, kad smo skapirali da ne ide nego da se moramo vratiti 'sebi' što se ESC-a tiče.

Ove godine je Grčka baš pukla, zemlja koja je od publike ranije vazda top 10 do jedva dvocifrenog broja bodova (od toga 12 od Kipra).

Stefania i Amanda su odlično prošle ipak, dok je za Victora očito bilo prerano iako je meni njegova pjesma odlična i slušam je i dalje.

Grčka na grčkom, sa nekom zvjezdetinom kao predstavnikom i mislim da mogu lagano do top 5. Spominje se i Argiros kao želja ERT-a, ali on je baš krupna riba
grcka treba da sve vrati njihovom zvuk a ne amerikanizaciji
 
U Grčkoj je jako teško naći solidan posao ako baš tečno ne govoriš grčki jer im strani jezici stvarno nisu jača strana
 
Bi.

Prilično sam siguran da je ovo ispadanje došlo kao buđenje Grcima, kao Srbiji ispadanje sa Tijanom, kad smo skapirali da ne ide nego da se moramo vratiti 'sebi' što se ESC-a tiče.

Ove godine je Grčka baš pukla, zemlja koja je od publike ranije vazda top 10 do jedva dvocifrenog broja bodova (od toga 12 od Kipra).

Stefania i Amanda su odlično prošle ipak, dok je za Victora očito bilo prerano iako je meni njegova pjesma odlična i slušam je i dalje.

Grčka na grčkom, sa nekom zvjezdetinom kao predstavnikom i mislim da mogu lagano do top 5. Spominje se i Argiros kao želja ERT-a, ali on je baš krupna riba

Nadamo se. I meni se pesma sviđa, zaslužila je i više, ali verovatno jeste bilo ipak prerano za njega da ide.
Ne znam koliko je istina, ali ja sam i čitala nešto za njega da je ovaj glavni iz Panika rekao da bi i hteo da ide, ako mu pronađu dobru pesmu. Uostalom, videćemo.:)
 
Back
Top