gr Grčka 2023: Victor Vernicos - What They Say

E, ali Mrm nam je lepo obrazlozio da je Ingrosso imao efekte pa je zato dobio onolike poene 🤡
 
Ma da Mrm je kriv za sve propuste i eventualne greške žirija... 😂
 
Ne treba zaboraviti ni vanserijski vokal Monsa Zelmerleva
 

Kelly Kelekidou da brani boje Grcke na ESCu. Kako bi ona zapalila arenu sa nesto ovakvim. Dominirala bi tih 3 minuta.
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Grci pošalju Nikosa Vertisa, a mi Sašu Kovačevića u istoj godini, i onda se njih dvojica mlave na sceni jer ne znaju ko je koga islopirao
 
Ma kakvo grljenje, dva pitoma petla na malom prostoru mogu samo da izazovu krvoproliće.
 
Poslednje sve godine pesme što su slali su uvreda za naciju.
 
Pa te pesme ionako nemaju veze s Grčkom pa nema razloga da se nacija vređa. Osim Oniro mu koja je meni prelepa bila i ostala
 
Pa baš zato što nemaju veze s Grčkom mi je i uvreda. :LOL:

Neke države, poput Grčke, treba da se drže svog stereotipa koji ljudi imaju o zemljama jer to im donosi bolji rezultat.
 
Pa baš zato što nemaju veze s Grčkom mi je i uvreda. :LOL:

Neke države, poput Grčke, treba da se drže svog stereotipa koji ljudi imaju o zemljama jer to im donosi bolji rezultat.
Jel si siguran da bi žiri glasao za HORROR "Opa"? 🤭
 
Pa nisu loše prošli kod žirija s tom pesmom.
A i svakako sam stava da treba ignorisati šta će dobro proći kod žirija, uvek treba pucati na publiku.
 
  • Angry
Reactions: Mrm
Nisu njima toliko problem pesme koliko izvođači. Ne razumem gde ih samo iskopaju.

OPA je super pesma, šta joj fali. Onako jedan dobar grčki narodnjak
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Neki moj drugar fan cele grčke nacije mi kaže da poznati neće da idu na esc da im to uništava karijeru.
 
Znao sam da me u nekom segmentu laže!
 
Pa šta hoćete, Stefania i Amanda su bile super, to što su Grčku samo na mapi vidjele je već druga stvar jbg
 
Back
Top