gr Grčka 2023: Victor Vernicos - What They Say

Iritantan i blamantan nastup. Bilo je i gorih od njega ali sto Grcke tice, u ovom veku gori nisu bili.

Zasluzeno ispadanje.
 
Iritantan i blamantan nastup. Bilo je i gorih od njega ali sto Grcke tice, u ovom veku gori nisu bili.

Zasluzeno ispadanje.
Ne znam, meni su i Demy i Argo bili gori iako je Demy bila u finalu :D
 
Ovo je baš težak debakl za nekadašnju super ESC silu. Da ne beše Kipra, ostadoše jednocifreni. Nadam se da će izvući neke vrlo očigledne poruke iz svega ovoga.
 
Ovo je tragikomicno sa Grckom na ESCu. Moraju se sledece godine raspitati da pronadju nekog tinejdzera u Finskoj, koji ima neke korene Grcke da ga pozovu da ih predstavlja. Posto su iskoristili skoro celu Skandinaviju, ostali Finska i Island.
 
Josephine nagovijestila na IG da će možda ići sledeće godine. Sigurno za Grčku, jer Kipar planira preko neke verzije OT-a da izabere izvođača za 2024. Tako da, ako bude ona išla, podiće se nakon ovog lošeg rezultata u svakom smislu
 
Valjda i Grci hoće NF sledeće godine. Sem ako se ERT ne predomisli pa možda pokušaju da privuku neko veće ime, pošto slave pedeset godina od debitantskog učešća. :unsure:
 
  • Like
Reactions: Mrm
Sad kad Helenu pozovu 😅

Super bi bilo NF ali teško da će se Josephine prijaviti tu, kapiram da bi samo interno išla
 
Haha, pa možda, ali mnogo bi joj bilo.
Mislila sam više da Panik ubedi nekog od tih većih zvezda, ali verovatno uzaludna nadanja. :D

Mada, možda im se i ona uklapa u planove. Josephine mislim.
 
Josephine im je pun pogodak, em njoj odgovara pogotovo ako ganja još malo internacionalnu karijeru a samim tim i Paniku jer $$$$, a Grčkoj i ERT-u zbog plasmana, uspjeha, gledanosti itd.
 
A prošlo je dosta vremena od tad 😅 mislim da ni Eleni nije bila vokalni gigant tamo 2010. pa se popravila dobro (ako je i Bejba mogla za 2 mjeseca...)
 
A prošlo je dosta vremena od tad 😅 mislim da ni Eleni nije bila vokalni gigant tamo 2010. pa se popravila dobro (ako je i Bejba mogla za 2 mjeseca...)
Znam Majsta, ali nemojte onda da se žalite posle na žiri glasanje, jer ako se šalju "upitni", "nategnuti" vokalisti, uvek će bito zaista jakih i dobrih koji će ih nadmašiti i koje će žiri nagraditi..
 
Back
Top