gr Grčka 2023: Victor Vernicos - What They Say

Grci već godinama pokušavaju da budu zapadnjaci veći od zapadnjaka kada je muzika u pitanju. Ne ide, krajnje je vreme da promene ploču.
 
Slazem se sa ostalima, ovo je gore i od Grcke 2016.
 
y76RyWg.jpg
 
Kladionice mi ni najmanje nisu bile jasne zbog Grčke, sad su valjda i one ukapirale.
Grčka ima samo Kipar da glasa za njega, možda Albaniju i to je to

Screenshot_2023-05-08-07-58-00-772_co.codemind.meridianbet.rs.jpg
 
Koliko Viktora želite?
DA!
 

Attachments

  • IMG_20230511_141214.jpg
    IMG_20230511_141214.jpg
    2.6 MB · Views: 8
Onaj mali safari praktikant je bio sladak i tu priča staje.
Očekivan ishod
 
Očekivano ispadanje, super pjesma. Ima vremena za njega. Sledeće godine Grčka mora svoj melos + neko jako ime da šalje
 
Mali nije imao nikakve šanse, jednostavno preslabo je sve to izgledalo
 
Ovo mi je ubedljivo najgori nastup u obe polufinalne večeri. Čak je i kukavni Rumun bio ozbiljniji
 
Paul Rey hoce svoj melodi reject nazad. Aj pesma nije nesto losa, ali treba jaci nastup i da je ne peva neko ko ima 16 godina.
 
Meni je čak i OK zvučao, ali slažem se da je trebao neki kreativniji i jači nastup. Inače, sam je autor pesme, tako da teško da može da bude melodi reject.:D Mada, ko zna.
 
Žao mi ga je a i gledam neke klipove iz Grčke gdje su ljudi ljuti na ERT zbog pristupa i izboru a na kraju krajeva i nastupu i zbog ophođenja prema Victoru, a ova jedna na TV čak i Viktora prozvala kao dovoljno je odrastao da zna da li je na svakom polju dorastao takmičenju.

Nadam se da se neće demotivisati, nije ovo smak svijeta, lijepo je iskustvo a nije se obrukao niti jedini ispao, logično.
 
Meni je čak i OK zvučao, ali slažem se da je trebao neki kreativniji i jači nastup. Inače, sam je autor pesme, tako da teško da može da bude melodi reject.:D Mada, ko zna.
Dobro to sam vise rekao jer tako zvuci pesma, bas Paul Rey vajb.
 
Plaćen danak neiskustvu rekao bih. Šteta je, jer je mali veliki talenat, ali u svakom slučaju, dobra mu je ovo odskočna daska.
 
Back
Top