ge Gruzija 2024: Nutsa Buzaladze - Firefighter

We don't wanna Dimitr ov!
 
Pa mislim da ima potencijal za baš dobar nastup tako da očekujem da uđu u finale bez mnogo muke
 
Ono što svakako treba pohvaliti jest činjenica da Gruzija po prvi put šalje nešto ovakvo.
Hoće li im se isplatiti, ne znam baš.
 
Pa mislim da ima potencijal za baš dobar nastup tako da očekujem da uđu u finale bez mnogo muke
Days (čitaj Years) in a row
I'm thinking, I know
I've got a big faith..
😌
 
Ovo je mozda losija pesma nego prosla i prethodnih nekoliko, ali ove godine bi uz veoma dobar vokal i ljudski nastup u ovakvom polufinalu lakom(ok znam imali su lako i jos lakse polufinale i prosle godine pa su ispali stoti put) mogli proci u finale pre nego prosle godine..
 
Iskreno meni je ovo meh. Kao da slušam 3 pesme odjednom. Mislim da će live nastup malo popraviti utisak, ali definitivno ostaje da pesma nema ni glavu ni rep što bi se reklo
 
Očaj 👎🏻

Drugu godinu zaredom imaju tekst koji je najverovatnije sastavila veštačka inteligencija, a njena loša dikcija svakako ne pomaže. Muzički ovo zvuči nedovršeno i kao neki demo, nasnimljeni vokali uopšte ne dolaze do izražaja zbog vrlo messy instrumentala koji zvuči kao da je sklepan od 2-3 različite melodije koje su se samo stopile u haotičnu buku.
 
Samo okej. Nije loše, ali nisam ni oduvan. Doduše, ima potencijala za moćan nastup.
Interesatno da bi Barbarina pesma Vatrena, koju je takođe Darko radio, bila mnogo bolji izbor za Evroviziju.
 
Ali da i meni je bučno, kao da po svaku cijenu žele da pokažu kako dobro pjeva. Nije im prošle godine upalilo, to je tek haos bio, ovde će zamaskirati koreografijom jakom sigurno.
 
Ali mogu da se kladim da je Tamara Todevska pevala demo, bukvalno se čuje u pesmi.
 
Bogami biće kilmavo za finale, ali ima šanse. Neka zovu obavezno SJB da im skocka nastup
 
Back
Top