nl Holandija 2023: Mia Nicolai & Dion Cooper - Burning Daylight

Dosta su prolazili u finale od 2013. do danas, red je da i oni malo pauziraju.
 
Ova pesma dodje, prodje i nista ne izazove u meni. Sto se kaze, ni da me takne. Jedna od svega par pesama ove godine koju vidim kao "siguran ispadak".
 
Previše previše tanko. Ni Dankan Lorans ne može da ih iščupa.

Portugal ide dalje, oni ne
 
Nije isti utisak kao u studijskoj verziji, čega sam se i pribojavao. Lako se može desiti da ispadnu, to sam negde od starta predviđao, iako obožavam pesmu i jedna mi je od najslušanijih ove godine.
 
Naravno da ostaju u polufinalu.Ako je 2015. Walk Along ostala u polufinalu,a bila je mnogo bolja pesma od ove,šta tek onda reći za ovu smorčinu na kub?!Uz Irsku i Azerbejdžan,ovo je najveći autsajder 1.polufinala.
 
Walk along je imala problem sa izvođenjem uživo, a Trintje je očigledno imala ogromnu tremu, ali je pesma bila odlična.
 
vNlRIJ5.jpg
 
Jesam li ja gluv ili corav? Ja sam plakao dok su pevali iako mrzim balade. Oduševili. Bilo je pitanje samo da li će proći oni ili Švajcarska.
 
Ovo je izgledalo i zvučalo srednje žalosno. Svake godine se pojavi neka pesma koja mi iskida u studijskoj, a ubije u pojam uživo. Žao mi je stvarno.
 
Bukvalno su bili najnebitniji veceras. Cak sam i za Azere na milisekundu pomislio da bi mogli da iznenade, ali za ove nista, ravna linija. Steta jer je pesma divna.
 
Back
Top