nl Holandija 2023: Mia Nicolai & Dion Cooper - Burning Daylight

Uvek se ražalostim kad je se setim, to mi je reper za flop u smislu studijska-live. :ROFLMAO:

@Niko, da.
 
Aaa jer je prosao u finale, nisam ga smatrao za flop, a kako te godine nisam bio u mogucnosti da gledam esc uzivo ne pamtim da je bio los xd
 
Bio je mrtvo puvalo na sceni, bez trunke emocije. Sećam se da mi je bilo jezivo koliko me je studijska ježila, a live ostavio potpuno hladnim. :ROFLMAO:
 
Baš baš baš mlako, ne bih se čudio da su imali jednocifren broj bodova
 
Nažalost, očekivan ispadak. Pesma je prelepa, ali uživo stvarno preslabo i u ovakvoj konkurenciji nije moglo nikako da se istakne, posebno ne pre Finske.
 
Ma koliko da mi se pesma dopala u studijskoj verziji, uzivo su bili haoticni. Ko im je dodjavola rekao da je dobra ideja ta da treba podici tonalitet jos vise? Katastrofa.
 
Ne.

Nisam pratio probe, cim ste rekli da su promenili tonalitet, mislio sam da su ga spustili jer obicno pevaci spustaju tonalitet.
 
Meni nekako drago što je pesma ispala. Jer da je bilo žirija, uvukli bi ovo u finale.
 
Kontam da bi mi pesma bila u top 3 da sam slusao pesme ranije. Juce mi je bila dobra ali pomalo i underwhelming jer je tesko napraviti nastup za ovo. Ipak su izvuklu maksimum od situacije ali nije bilo dovoljno, ocekivano ispadanje. Nije mi jasno zasto svi ovde pljujete dotoliko xd

Inace random komentar ali ono 'Guess I thought I was the tough type' mi daje takav 'Ja sam se valjda sreci manje dopala' vajb xd
 
Preslabo za finale. Moze ovako da se poslusa ali nije to to. Kad se na to doda i lose izvodjenje, ishod je ocekivan.
 
Trebali su da posalju Stiekem- Maan & Goldman da razvale, a ne iskopali ovo ko zna gde 🤪
 
Ne.

Nisam pratio probe, cim ste rekli da su promenili tonalitet, mislio sam da su ga spustili jer obicno pevaci spustaju tonalitet.

Ovo sam i ja očekivala (da će im spustiti tonalitet) i zvučao je OK u prvoj strofi, kad je krenuo refren, raspad sistema.
 
Znači 3 keca i dve dvojke, pakao. Koliko su neubedljivi bili dobro su i to dobili.
 
Katastrofa. Mnogo mi žao ove pesme...
 
Back
Top