nl Holandija 2024: Joost Klein - Europapa

Čekam izrežiran nastup jer su obećali svašta ali iskr po slikama djeluje preobično

Joost duguješ mi osam maraka ako podbaciš!!!
 
Ovo cirkusni a ne nastup ovo nema teorije da pobedi jos mi vise drago sto nema pobedi jel citavo vreme za neki sve bilo lazno .
 
Ovaj neće postići Kaarija efekat za tri života, ovo sve vrišti na joke act kao iz 2000-ih. Podeliće mu malo severnjaci glasove i tu se priča završava
 
Poenta ove ptičurine je...? Deluje mi neozbiljno, u rangu JESC nastupa. Ovo meni ič nema pobednički potencijal, ako završi u top 10 na osnovu hajpa, neka slavi.
 
Valentino Moneto oprosti nam sto te nismo pustili sa facebook songom u finake!
 
Zao mi je, ali mi je on kao pojava iritantan. Ima mi tu nesto dopadljivo u pesmi i utisak mi je da bi mi se vise dopalo da ne peva on.
Objektivno, sanse za neki dobar plasman ima, ako ima nekog keca u rukavu koji cuva za samo pf-e.
 
Fanovi se ubiše objašnjavajući da ovo nije joke entry da bi lik na scenu doveo prababu Dastina Ćurke. Jezivo.
 
Ма је ли то опет имао на екранима 'ово нису званични визуали, сачекајте још' 😫

Не знам, ова ћурка је ниђе везе баш и не помаже му никако, али генерално тешко да је то - то и да нису спремили нешто много јаче након оних описа и припрема. Не би ме чудило да тролује са ћурком на крају


 
Last edited:
Ma to će biti to, čak su se vrv zezali s onim da će nastup biti novo sletanje na Mesec. Dosadno.
 
Ја ћу остати у нади да тролује ипак, више ми вуче на то
 
Troluje nas da na kraju ipak neće trolovati

bebi-dol-dobro-razumem.gif

Koliko kredita za običnog cirkusanta 😌
 
Ne volim kad neko ovoliko pridaje znacaj marketingu, na ovaj napadni nacin. Suptilniji je bio i Subwoolfer.
 
Back
Top