nl Holandija 2024: Joost Klein - Europapa

Pa kako moze da troluje sa nastupom, kada na probi mora da bude ono sto je predvidjeno za takmicenje? Citao sam negde, da cak ni kostime ne mogu da menjaju, a kamo li grafiku i scenski nastup.
 
Ne znam koji deo joke entry - ja bi trebalo da se shvati ozbiljno?
 
Ima tu subliminalnih poruka ako se zagrebe ispod površine ali ih ja ne shvatam.
 
Sviđa mi se pesma, kao i Norveška 2022, ali da se preteruje s tim marketingom preteruje se.
 
Pa kako moze da troluje sa nastupom, kada na probi mora da bude ono sto je predvidjeno za takmicenje? Citao sam negde, da cak ni kostime ne mogu da menjaju, a kamo li grafiku i scenski nastup.
Pa i ne, zapravo od generalne probe za pf mora da bude sve isto, baš sam čitao danas. Dakle juče i u subotu može da obuče i radi šta hoće, na generalki mora da bude sve kao i u prenosu uživo.

Njemu je, što kaže Stole, super i gotivi se 😂
Valjda je nedavno i izjavio da mu se ne sviđa što se puštaju snimci sa proba jer ne želi da se otkrije mnogo prije polufinala, odatle i ovo 34% ready
 
Zabavno mi je ovo skroz. Mislim da sam ovu pesmu i najvise izvrteo na listi iako mi nije glavni favorit :D

Jedva cekam da vidim kako ce uzivo izgledati.
 
Ima na redditu post sa tvitera člana holandske delegacije koji je napisao da nisu sve prikazali, a negde uz to i komentar da u dogovoru sa EBU nisu uvrstili određene stvari u TT klip i fotke.

Šta god da je u pitanju, cela ložana oko pesme/nastupa je prilično lokalnog karaktera i deluje usiljeno.
 
Ima na redditu post sa tvitera člana holandske delegacije koji je napisao da nisu sve prikazali, a negde uz to i komentar da u dogovoru sa EBU nisu uvrstili određene stvari u TT klip i fotke.

Šta god da je u pitanju, cela ložana oko pesme/nastupa je prilično lokalnog karaktera i deluje usiljeno.
meni to iskreno i nije ok.... nzm sto su oni posebni pa izmisljaju
 
Ено га сад качи снимке како тјерају ћурку

???
?????
???????
Не кидај ме, не мучи ме више!
Због тебе не једем, не спавам, тешко ми је јер сам се кладио на тебе!!
 
Ne sumnjam da će napraviti šou ali meni ostaje pri dnu liste i dalje, možda se popne 2 - 3 mesta ako nagradim kreativnost. Pesmu kao pesmu prosto ne mogu.
 
Vrlo lep kraj 🥺

Vidim da su ljudi masovno razočarani nastupom, ali meni je ovo iskreno u skladu sa očekivanjima, jer nisam nikad mislio da je kandidat za pobedu 🤷🏼 Jedino sam se nadao da će biti neki zanimljiv prop na sceni ili neka fora, ali Holandija uglavnom ima svedenije i konzervativnije nastupe.

I dalje mi je ubedljivi #1 ove godine i nadam se top 10 rezultatu 🤞🏻 Samo se i dalje plašim da ne prođe kao Teya i Selena iz Austrije prošle godine 💀
 
Last edited:
Razočaran sam isečkom, očekivao sam dosta više od celog paketa... a i kraj je bezveze, kao da se jedva suzdržava da se ne nasmeje dok ono izgovara jer je sekund pre toga završio sa onim skakutanjem... baš mi je splasnuo utisak, ali biće pri dnu top10 verovatno eto, i to mu je dosta...
 
Ne želim komentirati, ne želim da ispadnem prezloban i pokvaren.
 
Back
Top