hr Hrvatska 2022: Mia Dimšić - Guilty Pleasure

Jedini put kad sam iščekivao esc u zadnje vrijeme zbog Hrvatske jer sam zbilja volio pjesmu je bila 2020. 🤡
 
Slučajno sam napisao srpski, ali naravno da je to nekog triggerovalo.
 
Mislim da je čak dosta bolje prošla kod publike nego žirija, al ko će ga znati. Vidjet ćemo
 
O Gospo draga.. Otkud Hrvatski jezik, svi su me pitali da im prevedem šta peva, a ja prvi put čuo na hrvatskom i ništa nisam zapamtio, onda svi pa jel hrvatski toliko drugačiji od srpskog, morao sam da im objašnjavam da zapravo nije.. 🤣🤣
 
Meni je čak bila među 10 večeras, ubacio bih je u finale. Greota
 
Meni je taj prelaz na hrvatski bio malo wtf momenat, ali nije toliko loše zvučalo. Šteta, ja bih je pustio u finale na konto najmanje dve pesme.
 
Znaci ono sinoc je bilo negledljivo, toliko cringe momenata, na kraju mi stvarno (opet) nastup sa Dore mnogo bolji.
 
Bolje da se povučete kao Slovačka, svesni su da nemaju šta da ponude i ne guraju se gde im nije mesto. Kad se to promeni, vratite se i to je to.
 
Suglasan sam. Ili se vratiti internom izboru (što se desiti neće) i poslati ime koje zaista može nešto napraviti, a to je u ovom trenutku netko poput Matije Cveka koji je uz dobar tim i pjesmu kandidat za sam vrh. Dosta je bio Albina, Mia, Roka i sličnih
 
Ma dok je god nama vrhunac kreativnosti ubacivanje malo hrvatskog jezika u pjesmu na engleskom, ničemu dobrom se ne možemo nadat... ja sam za interni izbor
 
Pa zapravo bolje debakl za debaklom jer se mozda i nesto promeni.
 
Bolje da se povučete kao Slovačka, svesni su da nemaju šta da ponude i ne guraju se gde im nije mesto. Kad se to promeni, vratite se i to je to.
Da je tako Portugal razmisljao nikada pobedili ne bi.
 
Nije da se ne može ništa napraviti, nego HRT jednostavno nije briga i ne znaju. Onda je logičnije da ne sudjeluju i da se povuku.

Pjevača kao S10 ili Grkinja imaju na izvoz, samo treba uložiti u pjesmu i nastup. Ali opet je to non event sve da donese solidne plasmane. Njima je bitnije šTo ImAjU fInU gLeDaNoSt DoRe
 
Back
Top