hr Hrvatska 2023: Let 3 - Mama ŠČ!

Pa ako mi neko do tad odseče prste, onda moram da se prilagodim xD
 
  • Love
Reactions: Mrm
rijeka-croatia-in-front-of-office-of-the-mayor-v0-2g2eq5v5oiza1.jpg
Gradsko vijeće Rijeka
 
Odlican hajp u Hrvatskoj, bas kao kada su prosle godine svi odlepili za ''biti zdrava''
 
Nevezano to sto mi je pesma katastrofa, ali mi je drago sto su uspeli da podignu hajp u Hrvatskoj. Ovo je inekcija koja je trebala. I bice mi drago da i u ostalim ex-YU republikama ponovo se probudi taj evrovizijski hajp. Sretno veceras.
 
Ocekujem da ce biti iznenadjujuce dobro plasirani. Ne bih poredio sa Konstraktom, ali recimo 17. kod zirija i 6. kod publike moguce. Pa kako se ukombinuje na kraju, donji deo top 10 ili malo losije.
 
Najbolja pesma koju je Hrvatska poslala još od Moje štikle večeras će doživeti zazlužen uspeh.

Sledeće godine Indira.
 
Ponos za Letovce. Očekivani hejt od žirija. Portugal i Srbija spasili stvar. 👏
Da je Slovenija još recimo dala 10 bili bismo u 10. Za kaznu zatvoriti im granicu na ljeto. :LOL:

Inače točno prije 6 godina, 13.5. Žak je bio 13.
Danas, 13.5. Let 3 je bio 13.

Čak su i u bodovima bili blizu 128 - 123.
I Hrvatska napravila dobar rezultat kada je Ukrajina bila domaćin. Svaki put.
 
Bravo za Letovce, ja sam ponosan i sretan! Doduše, šteta što nismo dohvatili taj top 10 kad je malo falilo, ali ajde.
Najbolja hrvatska ESC priča u zadnjih 20 godina definitivno
 
Šteta što vam je izmakao top 10, ali kakvih je sve šokova bilo, vi ste i dobro prošli. Čestitam!

Volim što ste dobili 8p od našeg žirija, a Evropljani neka puŠČe. ❤️
 
Čestitke na plasmanu, pesma je svakako pronašla svoju publiku iako je meni bila među lošijim delom cele konkurencije. :D
 
Vala mogao je i top 10, kad je bal nek je bal. Au PM. Svakako zavidan rezultat u odnosu na okolnosti, i od mene čestitke. ;)
 
Čestitam Let 3 na dobrom plasmanu, očekivano nisko kod žirija, kod publike vrlo dobro, nakraju 13. mjesto i više nego korektno, ostaje žal što nije top 10 jer je vrlo malo falilo, ali dali su sve od sebe, odradili najbolje šta mogu, ja sam ponosan na njih 🙏
 
Back
Top