hr Hrvatska 2023: Let 3 - Mama ŠČ!

Još da si barem navijao za naš prolazak, umjesto da si trubio mjesecima da ispadamo onda bi ti doživljaj bio kompletan 😔
Nije moje da kazem, ali ako se meni obracas - treba smanjiti ocekivanja na minimum jerbo ondak ce i razocarenje biti eksponencionalno manje. Hvala
 
Nije moje da kazem, ali ako se meni obracas - treba smanjiti ocekivanja na minimum jerbo ondak ce i razocarenje biti eksponencionalno manje. Hvala
To je kukavički pristup i nije na vama iz svemira da ga primenjujete 🙏
 
S obzirom da su Mihaljević i Albina bili u žiriju vjerujem da su se prve ideje izrodile za sljedeću Doru. :LOL:
 
Prema službenim podacima HRT-a, u prvoj polufinalnoj večeri u Hrvatskoj je pristiglo 2.813 poziva i 10.612 SMS-a, a u velikom finalu 9.526 poziva i 38.047 SMS-a.
 
Au, kakva gledanost 😳 Mislim da samo bitnije utakmice imaju veću gledanost.

Gotovo dva milijuna ljudi pratilo je finale Eurosonga.

37,24% AMR i 68,97% share.

Za usporedbu finale 2017.:
666.948 gledatelja pratilo je veliko finale Eurosonga 2017. godine na HRT-u, u kojemu je nastupao i Jacques Houdek. Činilo je to 16,3% općeg stanovništva (AMR), odnosno čak 48,2% takozvanog sharea.
 
E pa vrh, stvarno je bilo vrijeme da 'oživi' takmičenje po regionu. Nadam se povratku :mk: i :me: i da će i oni da se potrude. Od 2019. na ovamo, Hurricane tvt top 10, Tamara pobjeda žirija i top 10, Konstra top 5, Let 3 top 10 tvt... Sledeća je ili Crna Gora ili Slovenija, pošto Bosna duguje i dalje
 
Zanimljivo da je ET samo jednom učestvovao na Dori i ispao u četvrtfinalu:


A 2001. su odustali jer im nisu dali da pjevaju na Engleskom:

 
Ja bih tako da nestanem pa da me ljudi traže.
 
Back
Top