hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

A Alka Vuica? Beše izjavila u nekoj emisiji na HRT-u pred Doru ove godine da sprema za narednu godinu eksperimentalnu pesmu poput Konstraktine.
 
Pojma nemam, prvi glas mi je to, ali toj ženi ne bih vjerovao ni da mi kaže da je more slano😌
 
Voleo bih da HR konačno pošalje neku kvalitetnu i konkurentnu numeru, ima tu mnogo materijala, ali na Dori zaista u poslednjih par godina nekako ispliva ono najgore. :(
 
Ovu njihovu nisam ni čuo, volim ih inače ali sam ih više uvijek doživljavao kao za lokalnu upotrebu. Ali što da ne.

Sjetio sam se još da bih volio vidjeti i Ginu na Dori, taman fazon Litva ove godine :)


I Nika s ovakvim nečim i bog da nas vidi, prošla bi sigurno bolje nego oba puta na FSC-u😂

 
Ne znam koji je razlog bio, ali jednom je bila izjavila kao da ne bi, ali eto nadam se da se to promijenilo. A bilo bi fino da ode nakon sjajnog JESC plasmana i po dobar ESC plasman
 
Ne znam koji je razlog bio, ali jednom je bila izjavila kao da ne bi, ali eto nadam se da se to promijenilo. A bilo bi fino da ode nakon sjajnog JESC plasmana i po dobar ESC plasman
Cuo sam da ucestvuje u revamp Hrvatska trazi zvijezdu kao clan zirija za Sevkom...
 
My ideal Dora 2k24

1. Tina Vukov
2. Sara Rernar
3. Indira
4. Kedžo
5. Jacques
6. Albina
7. Franka
8. Nipplepeople
9. Detour
10. Silente
11. Neka klapa
12. Neka slavonska u stilu kad te moji svatovi probude
13. Neki bećarac jer štitimo UNESCO-vu nrmaterijalnu baštinu
14. Mia Negovetić sa baladetinom kao oprosti
15. Harmomija D. sa pristojnim nastupom
16. Severina
17. Jelusich
18. Manntra
19. Marko iz Prve lige
20. Grše
21. 30 zona
22. Krankšvester
23. Brkovi
24. I svi ostali da popune lineup (bez Maje Grgić i sličnih gluposti)
 
@Pokahontas

A tradicionalno pevanje iz Imotskog, Drniša, Sinja? 🤔😌 Juče me ubi sa Kozarom i ojkanjem, sad kad se liste NF sastavljaju svi junaci nikom ponikoše.. 😌
 
Kvalitetan video
Hvala DORI i HRT-u za negovanje tradicije festivala, kvaliteta kompozicije, ipak u Hrvatskoj postiji ta tradicija festivala i to mi se jako dopada.. :)
 
Back
Top