hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Vrlo simpatično @zeleni vrlo, vrlo, moram da priznam.. Ali ja preferiram ove ruralnije malo, iz centralne Bosne.. 😍

Ali ovo je tak primamljivo, ajme, sa sve disco ball-om.. 🥰🤩
 
Ma vjerojatno misli na cover kao sliku videa. Svakako, netočna i stereotipna pretpostavka
 
Sinoć sam se skroz neplanirano zatekao na koncert benda Pravila Igre. S obzirom da su i ono spominjani ovdje na listi želja za Doru, samo da kažem da bolje ipak ne jer nemaju baš neku atmosferu uživo, a pjevač Ivan je vokalno baš slabašan. Jedino što je zaista zgođušan ☝️

IMG_20230922_113607.jpg
 
Znači jedan manje u konkurenciji... 🤩

Brkovi & Vesna Pezo 🇭🇷 2024...
Busovača 2025 👌❤️

Iznad Splita zora sviće.. 🥺
 
Dora je sve gora i gora.HRT neka razmisli o internom izboru ali na vrijeme.ne kao Ninu Badrić pa zovu u februaru.
Možda je njima festival financijski isplativ ali razmislimo prošle godine onoliko novih imena pojela trema,toliko falša da se to ne oprašta.
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Moj top svih vremena za naše susjede (iz glave pišem, nek ispravi neko ako sam promašio godine, za devedesete)

Goran Karan - Kad zaspu anđeli (2000)
Ivan Mikulić - You Are The Only One (2004)
Vesna Pisarović - Everything I Want (2002)
Damir Kedžo - Divlji vjetre (2020)
Boris Novković - Vukovi umiru sami (2005)
Nina Kraljić - Lighthouse (2016)
Danijela Martinović - Neka mi ne svane (1998)
Mia Dimšić - Guilty Pleasure (2022)
Igor Cukrov - Lijepa Tena (2009)
Tony Cetinski - Nek ti bude ljubav sva (1994)
Doris Dragović - Marija Magdalena (1999)
Kraljevi Ulice Ft. 75 cent - Romanca (2008)
Claudia Beni - Više nisam tvoja (2003)
Vanna - Strings of My Heart (2001)
Klapa s mora - Mižerja (2013)
Let 3 - Mama ŠČ! (2023)
Femminem - Lako je sve (2010)
E.N.I. - Probudi me (1997)
Maja Blagdan - Sveta ljubav (1996)
Nina Badrić - Nebo (2012)
Jacques Houdek - My friend (2017)
Dado Topić & Dragonfly - Vjerujem u ljubav (2007)
Albina - Tick-Tock (2021)
Roko - Dream (2019)
Franka - Crazy (2018)
Put - Don't Ever Cry (1993)
Magazin & Lidija - Nostalgija (1995)
Severina - Moja štikla (2006)
Daria - Celebrate (2011)


Šteta što su neke pesme prevodili na engleski.
 
Sinoć sam se skroz neplanirano zatekao na koncert benda Pravila Igre. S obzirom da su i ono spominjani ovdje na listi želja za Doru, samo da kažem da bolje ipak ne jer nemaju baš neku atmosferu uživo, a pjevač Ivan je vokalno baš slabašan. Jedino što je zaista zgođušan ☝️

View attachment 10194
da, video sam da je baš tanak uživo 🫣

 
Moj favorit je ipak 1999 - Doris Dragović - "Marija Magdalena"
 
Neka baba ce se sigurno pojaviti na Dori, samo da vidimo koja....ne mozemo bez baba na Dori
 
  • Angry
Reactions: Mrm
Dora je sve gora i gora.HRT neka razmisli o internom izboru ali na vrijeme.ne kao Ninu Badrić pa zovu u februaru.
Možda je njima festival financijski isplativ ali razmislimo prošle godine onoliko novih imena pojela trema,toliko falša da se to ne oprašta.
Jeste bilo vrlo neugodno lani sa većinom takmičara pevački, interpretatorski, izvođački, ali ja nekako mislim da se ta kriza može prebroditi, volim tradiciju festivala koju nam HRT i DORA donese.. Ne bih se tako lako odrekao toga.. :)
 
Back
Top