hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Pa samo ona sad fali iz te postave. Mada mislim i da se prijave da ne bi ništa napravile.
 
Prva nagađanja tj pokazani interes/izjave o prijavi na Doru: Nipplepeople, Marko Kutlić i Feminnem

Inače, sad baš gledam na IG post da je otvoren natječaj za Doru i među nalozima koji su lajkali tu objavu je Milica Pavlović (baš njen službeni nalog, senoritaofficialmusic) 😂 vrlo random, ali zgodno😅

Isprike na duplom postu, spojite. Naravno da ono nije službeni Miličin account nego fan page hahahhahaha.
Kakav fejl....
Kutlić mi baš izgleda umišljeno a mislim da sam čak vidio izjavu da ga Dora ne zanima kao i Lu Jalekić. Feminem recimo popu pop,prestare si za ESC I hvala bile ste dva puta. Nipplepeople, da svakako. Nadam se da je u međuvremenu kakashi popravio pjevanje i da se prijavi. Držim palčeve. Na kraju će opet biti najviše nepoznatih u usponu a hr nema zvijezda, nestale. Čak bi formalno Prijovicka mogla da prijavi pjesmu,to bi bilo super.
 
Kutlić mi baš izgleda umišljeno a mislim da sam čak vidio izjavu da ga Dora ne zanima kao i Lu Jalekić. Feminem recimo popu pop,prestare si za ESC I hvala bile ste dva puta. Nipplepeople, da svakako. Nadam se da je u međuvremenu kakashi popravio pjevanje i da se prijavi. Držim palčeve. Na kraju će opet biti najviše nepoznatih u usponu a hr nema zvijezda, nestale. Čak bi formalno Prijovicka mogla da prijavi pjesmu,to bi bilo super.

Micy P i Prija na Dori.
Zamislite 🤩🤩🤩
 
Vesna je protraćeni kapacitet. 2002. je usrala motku sa engleskom verzijom, hrvatska je bila neuporedivo bolja i verujem da bi i bolje prošla. Iskreno sumnjam da bi posle 20 i kusur godina mogla da ponudi nešto konkurentno, pogotovo što dugo ništa i nije snimala.
 
Vesna Pisarović je otpjevala svoje a naslov članka samo navlači. Radi koji koncert na staroj slavi od prije 20 i vise godina.Nema ti ni od Rozge ništa sve da i hoće Huljić je svojima i mlađima zabranio takmičenje na Dori, ja sam ga slušao.
 
Huljić sere po svima. Sujeta, stas.

Kad bi Joksimovic napisao pjesmu zs Rozgu, to bi vec bio drugi par opanaka. Kakve je srece, mozda bi to bila jedina njegova pjesma koja bi ostala u polufinalu eurosonga
 
Vesna Pisarović je otpjevala svoje a naslov članka samo navlači. Radi koji koncert na staroj slavi od prije 20 i vise godina.Nema ti ni od Rozge ništa sve da i hoće Huljić je svojima i mlađima zabranio takmičenje na Dori, ja sam ga slušao.
Vesna Pisarović ista kao i pre 20 godina. Dobra genetika rekao bih. Nestvarno lepa žena. Voleo bih je ponovo videti na ESC.



Iz HRT emisije U svom filmu od prošle godine:

 
I sad je opet aktualna na HRTu (kao i Indira 2020 prije nego je bila na Dori)
 
Back
Top