hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Meni klinci na ekskurzijama pevaju RTTD, a od nasih ipak preferiraju Gnezdo naspram Ramonde, mada bude i nje.
 
Prošle godine neke devojčice ispred moje zgrade pevale Mama ŠČ, 🤦‍♀️ jedna malo starija ih postrojila, neke istraumirane nikako da pogode koreografiju, zamalo batine da dobiju. :( Sećam se da se Loco Loco dosta pevao među decom, pa i Hasta la Vista, ove godine ništa. Gnezdo orlovo, hvala ti Bože, nisam čuo, sem naravno na TV-u, baš pre neki dan neko dete pevalo kod one lujke na Pinku što ima emisiju o kuvanju koju mislim da retko ko i gleda.
 
Dora wish list #25 :hr:

☆ Đana, Natalie Balmix i Tia (IDJ show)
☆ Grše
☆ Miach
☆ Albina
☆ Matija Cvek
☆ ToMa (bio na Dori i ja ga slao na FSC-u)
☆ Marko Bošnjak

Ne poznajem mnogo Hrvatsku muzičku scenu ali evo, ovo su neka nova imena moderne scene.
 
Meni Miach može isto na wish listu, a volela bih jednom da vidim i Pocket palmu, oni su radili pesmu za Harmoniju disonance i čini mi se da su i ove godine radili za Ether koja je bila treća rezerva, ako se ne varam. Možda i Bad daughter.
Mada ne znam kako bi PP izgledali na velikoj sceni, svaki put kad pokušam da zamislim, setim se zalagasper.

A što se dece tiče, obožavaju RTTD, a od domaćih ni Gnezdno ni Ramondu nego Zejna je najbolja, apsolutni hit, tresla se armatura, vratilo me u moj metal period
 
Budimo realni, top5 kod ex yu jedino i na način projekta kao Konstrakta ili Baby Lasagna. Ove naprijed navedene Balmix,Đana Albina. ponovo sve bi bilo u rangu Albina neuspjeha ili ako i finale kao Kaleen.Matija Cvek je svjestan da on i njemu sličnog kalibra,npr TOMA nemaju šta tražiti tamo na Eurosongu. Ako ga uopšte bude u ovom obliku 2 polufinala nakon ovog slučaja s Izraelom.Ocekujem brdo odustajanja za 2025.
 
Sinoć je u Zagrebu bio Eurovision koncert ili party kako god. Nastupile su Efendi, Emmelie de Forest, Albina, Eugen, Marcela, Alessandra Mele.. Ali kada je izašao on, sve je eksplodiralo. Znači koja energija, lik je ubio. Tresao se pod od skakanja i deranja. Uglavnom, sada mi je još više žao što nije pobijedio... Priča se da planiraju pokrenuti Balkan Pre-party u Zagrebu jer je odaziv bio odličan. Bila je hrpa stranaca. I onaj lik što je osmislio cijeli nastup Lazanji - ide i sljedeće godine na Doru. :love: 👏 Nekako mislim da je neka suradnja s Marcelom.
 
Bilo bi lijepo imat preparty negde na balkanu pa da se svake godine rotira između Slo Hr i Srb kao i MKD, CG i BIH ako bude ucestvovala.

Moja neka wish lista za 25 je biti izvan kutije, ali i u kutiji jer s baladama nikad ne znas tako da

Marcela
Miach
Grše
Albina
Neke tamburice tipa Lullabay samo malo žešće
Vojko V
Manntra
Silente
Petar Grašo ili neko od stare garde
Vanna ili netko od tih starih predstavnika
Kukus nesto u stilu debili
Mia N
Jacques H čisto zbog kvalitete
Aleksandra Prijovic zbog međunarodnog skandala
I tako
 
Sinoć je u Zagrebu bio Eurovision koncert ili party kako god. Nastupile su Efendi, Emmelie de Forest, Albina, Eugen, Marcela, Alessandra Mele.. Ali kada je izašao on, sve je eksplodiralo. Znači koja energija, lik je ubio. Tresao se pod od skakanja i deranja. Uglavnom, sada mi je još više žao što nije pobijedio... Priča se da planiraju pokrenuti Balkan Pre-party u Zagrebu jer je odaziv bio odličan. Bila je hrpa stranaca. I onaj lik što je osmislio cijeli nastup Lazanji - ide i sljedeće godine na Doru. :love: 👏 Nekako mislim da je neka suradnja s Marcelom.
Bas sam gledao neke klipove od onih koji su nastupali i wiwijevci i još neki. Izgleda odličan koncert bio i lijep skup ljudi koji baš se vidi,zna pjesme i uživali su. Vjerojatno zainteresiranost porasla Baby L .je revoluciju napravio. Možda da ex YU radi ovako, kao post ESC party.
 
Bilo bi lijepo imat preparty negde na balkanu pa da se svake godine rotira između Slo Hr i Srb kao i MKD, CG i BIH ako bude ucestvovala.

Moja neka wish lista za 25 je biti izvan kutije, ali i u kutiji jer s baladama nikad ne znas tako da

Marcela
Miach
Grše
Albina
Neke tamburice tipa Lullabay samo malo žešće
Vojko V
Manntra
Silente
Petar Grašo ili neko od stare garde
Vanna ili netko od tih starih predstavnika
Kukus nesto u stilu debili
Mia N
Jacques H čisto zbog kvalitete
Aleksandra Prijovic zbog međunarodnog skandala
I tako
I Stela.
Nisam znala da je svirala s Dubiozom 🤩

 
Baby Lasagna je potpisao globalni diskografski ugovor s Universal Music Group ( @polydorrecords / @universalmusiccroatia )

„Oduvijek sam želio eksperimentirati s glazbom i stvarati projekte koji nisu ograničeni na jedan glazbeni žanr. Zadovoljstvo mi je što sam pronašao istomišljenike koji su dovoljno ludi da se upuste u novo poglavlje sa mnom i željni da moju glazbu predstave globalnoj publici”, Marko Putišuć (Baby Lasagna)

„Baby Lasagna je nevjerojatno talentiran i kreativan umjetnik koji posjeduje poseban X faktor", Fabian Stilke, generalni menadžer Universal Music Western Balkans.

"Čvrsto vjerujemo u njegov talent i sposobnost da se poveže s još širom globalnom publikom i postane istinska svjetska glazbena zvijezda. Imamo velike planove za njega i jako smo sretni što na njegovom glazbenom putovanju sada službeno počinjemo suradnju s njim, njegovim lokalnim timom i izdavačkom kućom Universal Music Hrvatska”, Daniel Schmidt, Senior Vice President Polydor/Island & Ventura Records.
 
Gle' stvarno piše globalni ugovor, a tagovali Universal Music Croatia. Šta je istina? :D
 
Back
Top