hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Meni ne deluje baš toliki potencijal, ali svaka godina je za sebe, drugačija konkurencija. Bitno je da spremi dobru pesmu.
 
Pa super što super pjeva, to stoji, ali to je super za The Voice, ne za ESC. Lokalni pjevač bez ESC potencijala. Molim vas, želite nam dobro i ne prizivajte Kedžu 😌
 
Sećam se kad 2020. nismo smeli da kažemo da je ona pesma za Sunčane skale od pojedinaca.
 
Meni je "Divlji vjetre" njegov najbolji pokušaj, i to mi je dobra pesma, dostojna finala Evrovizije. Jedino nastup ne može biti kao na Dori koji jeste nalik Sunčanim skalama od pre dve decenije. Mora nešto da se dešava vizuelno.
 
Nikakav Kedžo, poštujem ja to sve, ali ishlapio je, moramo nastavit na ovom valu energičnih pjesama
 
Divlji Vjetre bi garantovano prošla u finale, a tamo bi vrlo verovatno bila na levoj strani tabele, jer te godine nije bilo baš konkurentnih balada, u sećanju su mi ostale samo Victoria i Ulrike. No dobro, ako ga Hrvati ne žele više, to je onda druga priča. Meni je bezveze što je legitimno pobedio na Dori, a zbog više sile nije imao šansu da se predstavi.
 
etno je top ali ga Hrvati nikada nisu znali dobro izbalansirati s drugim glazbenim stilovima kao npr. Ukrajinci koji su u tome maheri..
sve to uvijek izgleda zanimljivo, ali nedorađeno
 
Ukrajinski etno jeste dobar ali defakto malo precenjen. Gate, Blanka i Fulen lizu dno ali zato generalno lozenje na ukrajinski etno? Malo previse
 
Back
Top