hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Ako se sjetim, iskopat ću video - u nekom intervjuu njezin menadžer (?) govori kako su imali neku Viber grupu (ili već nešto slično), hrpetinu ljudi su molili za glasove, otud prednost ispred Bošnjaka. Još ga Mia u tom intervjuu ušutkava i vidi se da joj je neugodno... Na to se i žiri malo "podmaže" i eto.
Čini se da Bošnjaka i dalje zanima ESC pa neka pokuša opet.
Da, pričali su kako su mobilizirali čitavu Slavoniju da glasa. 🙄
 
Nekako mislim da je nemoguće u sljedećih godinu, dvije da na Dori pobijedi neka balada pa sve da bude odlična. Živo me zanima šta će biti sljedeće godine, imam osjećaj da će opet publika glasati za neku brzu ili rok pjesmu ako je bude.

Mislim da će se ona Stela Rade opet prijaviti i da će je sad morati pustiti. Nemam ništa protiv treš folk instrumentala i žene na harmonici, to još nismo imali. Daje mi vajb 200 bodova publike i 3 žirija. Taman.

Da, pričali su kako su mobilizirali čitavu Slavoniju da glasa. 🙄
Ne ponovilo se, muka mi je kakav je to non event bio, doslovno nitko nije ni znao ko ide na esc, a navodno ta rezimulja je bila neko poznato ime.

Nastup 30 sekundi mraka, nije mogla naći sponzora ni za reflektor koliko je nebitna
 
Baš sam i ja razmišljao o toj Steli Rade neki dan i pomislih da ne bi imao ništa protiv da ona ide slijedeće godine...ona njena pjesma Balkan pop mi je slaba, ali ako napravi neku jaču i zarazniju pjesmu...ta neka pop folk kombinacija sa harmonikom bi mogla baš bit zanimljiva ako bude dobra pjesma, a volio bi da budemo zanimljivi i treću godinu zaredom 🙏
 
Zaboravljas da Cetinski nije onaj isti od pre covida, kao sto ni Georgiev više nije isti kao onaj pre covida, ukoliko mi ne verujes na reč udji sada u twitter Vlade Georgieva i ostaćeš zatečen, mislićeš da je skrivena kamera :D

Znam za to sve.
 
Sinoć je na Sea Star festivalu premijerno izveo 6 novih pjesama. Novi album mogao bi biti bombica, žanrovski su pjesme vrlo raznovrsne i sigurno će svatko naći nešto za sebe. Tekstovi su manje-više na tragu već objavljenih pjesama, znači ništa preozbiljno. Ima dosta plesnih stvari i onih za skakanje, baš se čine kao prave koncertne. Meni je, ipak, najdraža jedna mirnija, toliko je po mom ukusu da već sada znam da ću je puštati na repeat. :love:
 
Isuse onaj mali djelić pjesme Bigi bigi bum što sam čuo zvuči kao nešto što bi isto bilo u top 5 na esc-u. A mi ćemo sljedeće godine slušati 20 i nešto proljeva na Dori 😭
 
Nikad se ne zna, možda se pojavi i neka bolja pesma. I ove godine su na Dori bile dosta loše pesme, uz svega par slušljivih, pa eto ta jedna je donela drugo mesto na Evroviziji. A možda se Lazanja ponovo prijavi, kao Let3.
 
Nikad se ne zna, možda se pojavi i neka bolja pesma. I ove godine su na Dori bile dosta loše pesme, uz svega par slušljivih, pa eto ta jedna je donela drugo mesto na Evroviziji. A možda se Lazanja ponovo prijavi, kao Let3.
Lazanja je rekao da je to to što se tiče Dore. Napravio je sve što je htio i neće se više prijavljivati.

Aliiiii... Uvijek imamo Kedžu. o_O
 
Može Marcela, samo joj treba konkurentnija pesma. Meni je ona super.
 
Na primjeru Lazanje moguće je da će poraditi na novoj pjesmi još više. Uostalom oboje su u Universalu. Trebalo bi to biti zanimljivije...
 
Lazanja je rekao da je to to što se tiče Dore. Napravio je sve što je htio i neće se više prijavljivati.

Aliiiii... Uvijek imamo Kedžu. o_O
Pa dobro, i da ode, nema garancije da će ponoviti uspeh ili postići još veći. Ovo mu je ogromna odskočna daska i bez Evrovizije, do ovog nivoa prepoznatljivosti, morao bi da radi i radi godinama.

Kedžo uvek može, samo da dođe sa konkurentnijom pesmom.
 
Kedža ima problem da ubode pesmu, ali ako to uspe, morao bi da ide. Ogroman je talenat i potencijal.
 
Back
Top