hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Vidio sam negdje na tiktoku Maja Šuput ide na esc u staklenoj haljini, a tokom nastupa to staklo puca. Nije zajebancija, pričala je o tome s Grubnićem u nekoj emisiji 😅
 
Vidio sam negdje na tiktoku Maja Šuput ide na esc u staklenoj haljini, a tokom nastupa to staklo puca. Nije zajebancija, pričala je o tome s Grubnićem u nekoj emisiji 😅
Sta bi ono sa jahanjem lustera? 🤣🤣🤣
 
Vidio sam negdje na tiktoku Maja Šuput ide na esc u staklenoj haljini, a tokom nastupa to staklo puca. Nije zajebancija, pričala je o tome s Grubnićem u nekoj emisiji 😅
Nemojte molim vas. Maja je kafanska zabavljačica i svatovska pjevačica .Nije ona za ESC pogotovo u ovim godinama. Dora će opet imati hrpu anonimusa i instant pjevača te par poznatih od kojih će neko otići u Malmo. Kao i uvijek.
 
Da povede krave Bilju i Ljilju sas njuma. 🤣🤣

Ups, pomesao sam je sa Malom Niskolic, rece "krava i stala" pa mi pade Mala Niskolic na pamet...

Maja Suput, sto da ne, da digne svoje noge obavezno!
 
Šuputica je mogla pre desetak godina, mislim da sada zaista ima mnogo kvalitetnijeg izbora od nje.
 
Završen konkurs za Doru i stiglo je oko 200 pesama, što je najviše od povratka Dore 2019. Sledeće nedelje žiri će odabrati 24 pesme koje će se naći na takmičenju i 4 rezervne.
 
Jel to znavi da cemo imati polufinale? Sve me strah
 
Videćemo. Na HRT-ovom sajtu napisali da su 4 rezervne u slučaju da neki finalisti odustanu, kao da će svih 24 ići u finale. Možda tek treba da smisle.
 
Vjerojatno imaju 3-4 s potencijalom da se razviju do eurosonga i ostalih 20 tipa Maja Grgić - I still live i Yogi - At first sight. A i neka tišina vlada što se tiče prijavljenih. Za sad sam samo vidio 1 sa tiktoka koji se prijavio s pjesmom Life, Love, Peace. Lmao
 
Volim i pratim rad Ibrice Jusic, a na Dori njegove pesme su mi odlicne "Jos samo ovaj put", "Sutra bit ce prekasno" i "Njezne Rijeci", pa iz tog razloga ce mi biti drago sto ce ucestvovati. A inace, nema sta da ponudi za Evroviziju, kao onomad Zdenka Kovacic.
 
Back
Top