hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Pa sad. Hajmo da uzmemo sve pobednike ili top plasmane prethodnih godina, realno na papir - ko je imao ovako klimav vokal? Slazem se ovde se igra na kartu energije, ludila, zaraze, ali meni to nije dovoljno za pobedu na Evroviziji. Kao sto nije dovoljno ni da neko savrseno otpeva....
 
Pa sad. Hajmo da uzmemo sve pobednike ili top plasmane prethodnih godina, realno na papir - ko je imao ovako klimav vokal? Slazem se ovde se igra na kartu energije, ludila, zaraze, ali meni to nije dovoljno za pobedu na Evroviziji. Kao sto nije dovoljno ni da neko savrseno otpeva....
Finac, vec receno ranije 🤪 jos klimaviji
 
Pa prosle godine Noa i Kaarija su bili klimavi, a nije ni Loreen najbolje pevala te veceri. Sto se tice Lazanje misljenja sam da on treba da otpeva taj rok deo bolje. Ne moras imati vokalni momenat ako ne zelis, ali ako si ga vec stavio tu onda ga odradi kako treba i bice sve super.
 
Meni je Cha Cha bila super dok nije prešlo u dance dio kada je postalo dosadno.
Ova mi je pjesma super jer drži do kraja. Žao mi što neću doživjeti to na Eurosongu u dvorani kada atmosfera dođe do usijanja.

Ali stvarno smarate s ovim komentarima da je bitno kako netko pjeva... Mislim je, ali na Eurosongu se ne gleda izričito glas, jer da se gleda Kaarija ne bi bio niti u prvih pet. Odavno se u top 5 ili 10 stavljaju pjesme koje imaju više toga u paketu. Tako je kako je, Eurosong je prvenstveno postalo (reality) show.

Jedva čekam da sve ovo završi jer baš umara. Ne znam je li gore imati kandidata za pobjedu pa se mjesecima nerviraš za svaku stvar i sve seciraš ili ne imati pa se opet nerviraš koliko su nebitni i mutavi, ali bar znaš na čemu si.
 
Finac, vec receno ranije 🤪 jos klimaviji
Mislis li na Kaarju? Pa i nije bas, njegova pesma je bila bljuntava, ali je solidno izveo. Meni nije bio favorit, zapravo mi se uopste nije dopalo ali nisam sad primetio da mi ista smeta dok peva, tacnije tokom nastupa, da sad kazem - e ovo je vokalno nerealno da publika podrzi za prvo mesto!
A ako mislis na ovu godinu, tu i mislim da Fi puca. Ali ce proci u finale jer nas je samo 15, realnije mi je nego da ispadnu. Ali za finale ne ocekujem nista.
 
Lazanja ce proci kao Eleni Foureira...i to ce biti odlican plasman za Hrvatsku.
 
Kaarija je lose pevao, poprilično je na samoj Evroviziji falširao, uzmite slušalice pa ćete čuti...
 
Sad vidim da se bas popravio od Dore do Londona. Radi decko na sebi i bice to sasvim kako treba u maju za razliku od nekih koji 3 nedelje pred evroviziju ne mogu jedan refren da otpevaju u tonalitetu.
 
Mislis li na Kaarju? Pa i nije bas, njegova pesma je bila bljuntava, ali je solidno izveo. Meni nije bio favorit, zapravo mi se uopste nije dopalo ali nisam sad primetio da mi ista smeta dok peva, tacnije tokom nastupa, da sad kazem - e ovo je vokalno nerealno da publika podrzi za prvo mesto!
A ako mislis na ovu godinu, tu i mislim da Fi puca. Ali ce proci u finale jer nas je samo 15, realnije mi je nego da ispadnu. Ali za finale ne ocekujem nista.
Da, mislim na Kaarju, koji je jaki lose izveo pesmu u i pf i finalu 😉
 
HRT je objavio kako će sad u subotu 13. travnja, točno u podne, snimati Rim Tim Tagi Dim ples u pet hrvatskih gradova (Zagreb, Split, Zadar, Osijek i Umag) te su pozvali sve građane da se pridruže koreografiji i tako pošalju poruku podrške Lazanji.
 
Ne racunam uopste nesto ove koncerte kao nesto relevantno. Relevantni su mi nastupi sa Dore.
 
Izašla i neka riječka plesna grupa. Top su složili. Imaju fotke i vatrogasce i koga sve ne... Baš me zanima kako će sve to proći u subotu.
 
Baš je lijepo vidjeti kod nas toliku zainteresiranost za Eurosong ove godine ❤️
 
Ma lepo je videti da HRT konacno daje podrsku svom predstavniku i radi adekvatan marketing
 
Tako je i RTS radio za Konstruktu pre dve godine,čak je i ispraćaj u holu RTS-a bio prenošen uživo na RTS 1 28.04.2022. (Srbija prati Konstraktu u Torino).
 
Ovo je kontam osećaj kao da ti tvoj ukućanin ide na Evroviziju i to je jako lep osećaj.
 
Back
Top