hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Stalno mu se traže neki nedostaci, ne kapiram zašto
Ni meni nije jasno. Nije na prevaru pobedio na Dori, pa da sad kao dolazimo do saznanja da to zapravo nije to. Dobijam istu energiju i ništa mi ne odskače od onoga kako smo ga svi doživeli u startu. To da se nekome ne sviđa pesma, ili njegovo izvođenje je skroz legitimno, ali mislim da su često komentari baš strogi. Pritom poklopilo se da ga voli i fandom & domaći ne ESC fanovi & kladionice, pa mi je skroz realno i očekivano da su svi uzbuđeni.
 
Last edited:
Pa nisu svi uzbuđeni. Skroz je legitimno imati veća očekivanja od glavnih favorita. Meni se nije promenio utisak od Dore, ni nabolje ni nagore, a očekivao sam da se on vokalno popravi, pa o estetski, ali nije ni to. To ne znači da je loš, već da bi moglo značajno bolje. Na Dori mi nije bio glavni favorit, ali jeste u nekom užem krugu. Sad na Evroviziji mi nije ni u samom vrhu, ni pri dnu. Radi se samo o tome da ima iteksko prostora za napredak. To što fanovi vole da đuskaju uz pesmu jer je brža, ne znači da je sve potaman. Koliko fanovi lika i dela imaju pravo da hvale i da ga idealizuju, tako i oni kojima se ne dopada previše, mogu da kažu ako im se ne dopada i istaknu šta bi voleli da se poporavi, bar ono što se može doterati.
 
Koliko fanovi lika i dela imaju pravo da hvale i da ga idealizuju, tako i oni kojima se ne dopada previše, mogu da kažu ako im se ne dopada i istaknu šta bi voleli da se poporavi, bar ono što se može doterati.
svetlana-ceca-raznatovic-hit-tvit.gif
 
Pa ja sam i rekao da je skroz legitimno da ima onih kojima se nešto ne dopada ili komplet paket, samo mislim da su nekada kritike baš intenzivne. Ne kažem da ne treba, već da se često previše hejtuje.

Mislio sam na uzbuđenje kod ljudi koji pesmu vole, kao i na ovu kolektivnu euforiju koja se pred samo takmičenje preliva i na one koji sigurno nisu zagriženi ili redovni evrovizijski fanovi u Hrvatskoj. Često imam utisak da ljude to nervira samo zato što je u pitanju hrvatski entry, a da bismo konkretno mi za mnogo manje realnog hajpa već divljali po domaćoj temi.

I te ponavljajuće priče o tome kako sigurno ne pobeđuje i slično mi zvuče smešno, jer ispada da su Hrvati sami sebe ubedili da imaju neke šanse, a proveli su maltene čitav mesec na prvom mestu na kladionicama, a u samom vrhu i više, gde su i trenutno.
 
Ja kod ostalih favorita koji mi se ne sviđaju ne ostavljam komentare, jer znam da to nije nešto presudno u odnosu na celokupnu sliku i atmosferu koja je stvorena. Da ima nedostataka i kod ostalih, sigurno ima, ali u toj kategoriji nekako Lazanja je najviše na udaru.
 
Back
Top