hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Pa treba sacekati ostale favorite, videli smo tek nesto malo od 7 nastupa. Ne takmici se on sa ostalim pobednicima.
Pa govorim ovako po pesmama da mi nijedna nema pobednički vajb ali neko mora da pobedi normalno, tako da ono.
 
Ne znam...

Meni bolje izgledalo na Dori, a i tada su mnogi imali zamerke, cak sam i ja imao nekoliko zamerki, mozda bolje da je sve ostalo isto kao sa Dore, tada je i bio prvi favorit na kladionicama, prvi put je Hrvatska i pala na drugo mesto kada je poceo menjati na svim koncertima nastup i kostime, a ono sto je meni upecatljiovo je da je u Londonu, Madridu i Amsterdamu on imao BOLJE kostime i tu frizuru nego ovde, kao sto mi je i Teya imala na nekim koncertima i PZE i video spotu lepšu haljinu i frizuru simpatičniju nego sto ce imati na samoj evroviziji..

Bzv...
 
Pa dizajnerka je mlada i ambiciozna i preteruje, čuj make up na desnom oku ima simboliku LOL
 
Te detalje jedva da će neko i primetiti, a kamoli razumeti njihovu simboliku, plus lošija je izvedba kostima u odnosu na skice. Dominira utisak da je obučen u heklani stolnjak i taj motiv se provlači kroz ceo koncept nastupa.

Ipak, ima i gorih kostima u prvom polufinalu, poput Finske i Australije, ono ni za cirkus nije.
 
Lik je mentol

Potvrdili su da niti piše za Eurovoix niti je nekad pisao, trolčina
 
Back
Top