hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Super izgledaju fotke, naročito deo sa dimom i prskalicama. Jedino što mi je predosadno su heklani miljei na bukvalno svemu i svima.
 
Od kako je Svajcarska 1.aprila preuzela prvo mesto, nikad blizi nisu bili po procentima prvi put u zivotu od kad je izabran je na 19% Lazanja, Svajcarska pala na 23% najzad. Da li ce se posle 1.aprila i ovog prvog maja dogoditi da dobijemo NOVOG/starog lidera na kladionicii??? ;) :D
 
Auu veec 20%, kada sam napisao komentar je bio na 19%, dakle mislim da je 20% za Lazanju rekord ove godine na kladionicii, ukoliko nas Nemo iz Svajcarske sutra ne odusevii, to je too, idemo u Zagrebi onda!! ;)
 
Pre svega, skočile su mu šanse kod publike, tu je vodila Holandija, koja je drastično pala nakon probe, dok kod prognoza žirija i dalje Švajcarska ubedljivo prva, Hrvatska 6.
 
Pre svega, skočile su mu šanse kod publike, tu je vodila Holandija, koja je drastično pala nakon probe, dok kod prognoza žirija i dalje Švajcarska ubedljivo prva, Hrvatska 6.
Jaoo tek sada vidiim, auu pre par sati je Lazanja bio drugi sa 20% kod publike i Holandija prvaa sa 24% kod publike, medjutim sadaa je kontra 24% Lazanja i 20% Holandija auuu.... koji brzi preokret
 
Ponela je milje sa sobom... Sećate se ove gospođe, to je supruga pevača koja se prošle godine plezila u kadar pa sam vam skrenula pažnju... 😌 Duška 💗
 
HRT dok svi ostali emiteri objavljuju ekskluzivne isječke svojih proba:

gretchen-afazenda.gif


Ozbiljna neozbiljnost! Bože na šta će ličiti taj ESK iduće godine...
 
Back
Top