hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Odlicno, ulozilo se. Samo neke kadrove treba doterati i bice super
 
Pa meni je nekako pretamno, ne kontam. Cak mi bolji ovaj dio s Dore
 
Bolje mi je sa Dore verovali ili ne i kostimi i nastup, jos ovo kadriranje snimaju da izvinite plesacima zadnjicu kada krece onaj tehno bit, umesto izbliza kao na koncertima da snimaju Lazanju kad krece da igra sa njima oni snimaju njih otpozadi hoo svastaa, glupo zvuci, ali bolji snimak HRT koji nije zvanican i nije kadriran nego ovaj makar se vide svi plesaci i Lazanja ovo nesto siroki kadrovi ko za Teyu.

Jedino su ispostovali Ukrajinu Švedjani, ali i Irsku, ostalo amaterski deluje, ovo mi čudno od Švedjana ovako loši kadrovi, ali nebitno svakako u najgorem slucaju ce biti top 3..

Uzgred čestitke Ukrajini koja je očekivano upravo pretekla Holandiju na kladionici, Italijanka učvrtstila trece mesto i zeleni se ceo dan, Holandija tone li tonee danas, crveni li se crvenii lol
 
To je to. Nema više straha. Nastup odlično ispoliran, pirotehnika wow! Pjevanje uvježbano. Bravo za cijeli tim. Sada idemo do kraja!
P.S. One koze kao simbol Istre prije breaka su lijep detalj. Vidi se da o svemu razmišljaju.
👏 🥳
 
Osvaja lagano polufinale, baš se ističe između dve bledunjave pesme. U finalu sve zavisi od žirija i sTrUkE, nadam se da postoji šansa za trijumf 🤞
 
Odličan, evidentan je i vokalni napredak. Ne znam, i dalje sam vrlo skeptičan po pitanju pobede (zbog žirija), ali uskoro ćemo videti krajnji ishod.
 
Odlično je sve sada. Ne smeta mi što je malo mračnije. Ostaje mi favorit #1 ove godine, a pobedi ću se radovati kad i ako se desi.
 
Нешто имам осјећај да ће скоро све 12ке у полуфиналу добијати само Хрватска и Украјина 😂 остало типа Хрватска Србији (надам се!!!!), Украјина Пољској/Литванији, Британија Ирској...
 
Energija je tu, vizuelni deo i efekti prate priču i to je to. On deluje sigurno.

Onaj pretposlednji kadar koje kreće iza bubnjara mi je bio lepši sa prednje strane snimljen na Dori, ali who cares, ništa ne oduzima nastupu.
 
Pogledah sad, okej je, sviđa mi se, baš jedva čekam utorak da vidim cijeli nastup 🤩
 
Нешто имам осјећај да ће скоро све 12ке у полуфиналу добијати само Хрватска и Украјина 😂 остало типа Хрватска Србији (надам се!!!!), Украјина Пољској/Литванији, Британија Ирској...
Britanija ce pre LITVANIJI dati 12 kao i uvek mahom posebno kad su konkurentni dijaspora podivlja iz Irske i Engleske isto ko za Letoniju :D
 
Па и Пољака има доста у ВБ, али реко' можда подивљају за Ирску
 
Back
Top