hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

To je to, ovo je pobednicki paket i tu nema dileme. Sve sto je vec funkcionisalo besprekorno na Dori je sada dodatno unapredjeno i nema dileme oko pobede u subotu.

Nisam do sada bio u Hrvatskoj nikada, bilo bi lepo doci dogodine ako se, Boze zdravlja, sve poklopi kako treba.

Svakako, od mene sigurni glasovi i u finalu.
 
To je definitivno najveća pobjeda, lik nije praktički ni imao muzičku karijeru kao solo izvođač, izbacio tipa dvije pjesme prije RTTD, nastup na Dori mu je bio prvi nastup uživo u životu kao solo izvođač, i kako je vrijeme odmicalo postajao je sve bolji i bolji, i evo u tako kratkom roku napredovao do te mjere da imaš osjećaj kao da već nastupa godinama
 
Ja sam zaplakao gledajući onaj dokumentarac o njemu sad pred polufinale kad su ga proglasili da je pobedio na Dori a on krije suze. Duša... 🥺
 
Meni oci bile pune suza, radosti i ponosa.i veliko jezenje 💪 ovo je mozda prvi put da sam osjetio sve to u za vrijeme našeg nastupa ❤️
 
Tajči ima lepu majicu. I ja razmišljao da je poručim u Eurovision shopu, ali odustao, rekoh kad bi je pa nosio, osim možda u subotu za finale. :D
 
Da li još nekoga nastup Hrvatske malo podseca zbog nekih delova poput KOFERA, vatrometa i te praznicne atmosfere i novogodisnje na sceni na nastup Španije sa dečije Evrovizije 2023.godine?
 
Da li još nekoga nastup Hrvatske malo podseca zbog nekih delova poput KOFERA, vatrometa i te praznicne atmosfere i novogodisnje na sceni na nastup Španije sa dečije Evrovizije 2023.godine?
Malo. Tema pesme me inače podseća na Rumuniju 2015.
 
Back
Top