In memory of Erin Navan and Boyan Serbia

Da li želite da pesme koje su se takmičile na ovom izdanju dodamo na spisak ili ne?

  • Da

    Votes: 12 80.0%
  • Ne

    Votes: 3 20.0%

  • Total voters
    15
  • Poll closed .
Ostali su da glasaju još Anhel, Etica, Miloš, Majsta, Ivana, Sparkle i Ro! Šta mislite? Ko odnosi pobedu na memorijalnom izdanju?

Pre nego što nastavimo dalje imam jednu posebnu pesmu koju posvećujem Erin i Bojanu! Ovu pesmu sigurno znate ali ovo mi je definitivno njena omiljena verzija!

 
Etica daje Majli 12 a Weekndu 10! Ne zna se ko je bliži pobedi!

Etica glasovi.jpg
 
Majsta kaže da mu se Majli baš i ne sviđa i sada je The Weeknd prvi a odmah iza njega Majli a i Neverne Bebe su tu!

Ko pobeđuje??

Majsta94.jpg
 
Glasses Why Dont We Have Both GIF by nounish ⌐◨-◨
 
Ro je odlučio da zarije Leu nož u srce tako što mu daje nulu i ostavlja ga na trećem mestu a 10 poena daje Weekndu i tako mu osigurava pobedu na memorijalnom izdanju!

ro97 glasovi.jpg

Čestitke Replay!

 
Ja se izvinjavam ako nešto nije bilo kako treba s moje strane, nisam baš sve uradio kako sam zamislio ali nema veze. Smatram da su grafika i sve ostalo potpuno zanemarljive na ovakvom izdanju! Hvala vam što ste bili samnom pa i ovako kasno! To je opet čar ovog foruma na neki način. Hvala vam svima na učestvovanju i na pesmama! Odlični ste svi bili!
 
Back
Top