In memory of Erin Navan and Boyan Serbia

Da li želite da pesme koje su se takmičile na ovom izdanju dodamo na spisak ili ne?

  • Da

    Votes: 12 80.0%
  • Ne

    Votes: 3 20.0%

  • Total voters
    15
  • Poll closed .
Ova poruka me je stvarno dirnula. Divan nacin da svi vidimo kakva je Dragana bila osoba dok je bila sa nama. Bravo Destry i hvala sto si ovo podelio sa nama.

Inace pohvale svima na predlozima koje ste slali. Ja sam jedva sastavio glasove. Rezultat je ovde svakako sekundaran, ono sto je glavno je da smo svi zajedno na jedan lep nacin odali postu nasim prijateljima koji, nazalost, vise nisu sa nama. Verujem da bi bili ponosni na ovo danas.
 
Hvala ti što si nam malo više opisao Draganu, deluje mi da je bila divna osoba sa mnogim interesovanjima, uvek pozitivna i duhovita i drago mi je što sam imao priliku da je poznajem makar ovako preko foruma. Ostaće nam svima u srcu i sećanjima i drago mi je što ćemo je se sećati na najlepši mogući način. 🥰
 
Kasnije večeras objavljujem rezultate. Neće biti neka ekstra grafika ni ništa posebno ali biće predstavljanje poena.
 
Last edited:
Stigao sam kući. Trebaće mi malo vremena sve da pripremim i onda krećemo.
 
  • The Weeknd – Blinding Lights - Replay
  • Battle Beast – Master of Ilusion – Miloš-S
  • Key – Killer – Dodo
  • Viktorija – Isus – Boxy
  • Beast in Black – Sweet True Lies – Nije Sve Tako Sivo
  • Neverne Bebe – Tužna Pesma – Leo Cezar
  • Ariana Grande – One Last Time – Storm
  • Santiano – Wer Kann Segln Ohne Wind – Zeleni
  • Nikos Ganos – Time after time - Petar
  • Muse – Knights of Cydonia – Vaxildan
  • Myley Cyrus – Flowers – Micky
  • Cain Ducrot – All For You – Anhel
  • The Score – Stay / Pokahontas
  • Giorgos Sabanis – San to filo ston aera - Ivana
  • Ricky Martin – Jaleo – Tinte
  • Halsey 1121 – Stefan28
  • Dimash Qudaibergen - Я скучаю по тебе – Stole
  • Le Vibrazioni – Dedicato A Te – Filhy
  • Snežana Kopunović – Samo jednom žena voli – MilanB
  • Erika Vikman – Kateus – Ro97
  • Jelena Karleuša – Radim na bol – McSteamy
  • Anelia – Day mi oshte – Endrega
  • Geoffrey Oryema – The River – etica
  • Frank Sinatra – L.O.V.E – sparkle
  • Luis – Slike u oku – Majsta94
  • Roger Argemi – L’ultim Crit – rintintin
  • Conan Gray – Memories – Destry94
Evo lista ko je sta poslao. Krenucemo sa predstavljanjem poena za nekih sat vremena ako je to ok sa svima.
 
Hvala Destry94 sto si odugovlacio sa rezultatima. Sad sam tu, tako da mozes polako da pocnes.👍
 
Ok. Počinjemo!

Počećemo sa dve pesme koje su nažalost poslednje pesme koje su Boyan Serbia i Erin slali na FSC!

Boyan je slao Viktoriju - Samo teraj ti po svome


A Erin je slala Arianu Grande sa pesmom 7 rings!


I Viktorija i Ariana nam učestvuju na memorijalnom izdanju!
 
Počećemo sa glasovima organizatora. U Excel tabeli će svi dobiti 26 poena, u score wizu nisam uspeo to da izvedem jer prosto ne može, a sve ostalo što sam probao mi nije uspelo pa moramo ovako. Videćete da će tih 26 poena na kraju svakako mnogima značiti :ROFLMAO:


Destry94 glas.jpg
 
Po meni Santiano treba da pobedi, jer je prava pesma za ovo izdanje. A drugo mesto Viktorija.
 
Back
Top