ie Irska 2022: Brooke Scullion - That's Rich

Ni ja ne kapiram što su joj toliko loši izgledi. Jedino što mi malo škripi je taj stajling koji forsira, ali mi je pesma skroz ok bopić, a naročito u ovako sporijoj godini. Jeste da ovo nije personality contest, ali devojka je toliko pozitivna i draga i bilo bi mi baš krivo da ne prođe. Btw, najavila je kičerica nastup :love:
 
Pa mozda privuce paznju ako bude bacala pare okolo, mada svakako mi deluje da nece biti dovoljno za finale. Svi su izgledi da ce se Irska i Makedonija druziti ponovo u bottom 2 😐
 
I meni tako djeluje. Izrael je Izrael i nešto će smućkati, Gruzija mi isto ne vajbuje bottom 2 nikako, Malta će pokupiti od žirija nešto, San Marino od publike i eto, ostaju ove 2 jadnice.
 
Meni je trenutno na 13. mestu tako da bih baš voleo da prodje. Evo sad gledam, nema ni jedna druga onako klasična brza pop pesma u ovom polufinalu, mislim da će uspeti da nadje svoju publiku i glasače tj. nadam se.
 
Samo da nastup ne bude neka saobraćajka kao Dance Alone.
 
Ma zadnje mesto zagarantovano za Irsku. Za Gruziju sam sve više ubeđen da će da prođe u finale
 
Svake godine mora neka pesma koja nije tipican ESC da prodje, to ove godine moze da bude Gruzija ili Bugarska npr.
 
Bugarski fanovi hejtuju pesmu i BNT ispod svake njihove objave na Fejsu, jedva čekam apokalipsu kad ispadnu. ❤️
 
Ne znam čemu toliki hejt za bugarsku pesmu. Činjenica je da nije sad neko remek delo, ali brate nije ni kršina neviđena pa da bude na zadnjem mestu
 
Ne znam čemu toliki hejt za bugarsku pesmu. Činjenica je da nije sad neko remek delo, ali brate nije ni kršina neviđena pa da bude na zadnjem mestu
Tačno, meni Švajcarska lošija, ali Bugarska mi odmah posle njih.
 
Irci su toliko spali na niske grane kada je ESC u pitanju, da to nije humano. Ova pesma jednostavno nema potencijal da bude više od bottom 3 plasmana u pf-u. I pored većeg broja preslušavanja i dalje nisam upamtio ni jedan jedini takt.
 
Pa sudeći po njenim vokalnim sposobnostima, nastupu koji će eto biti kič i pjesmi kao takvoj, ne vidim kako ovo neće biti nova Sarah McTernan - 22.
 
Back
Top