ie Irska 2022: Brooke Scullion - That's Rich

Irska, zemlja sa najvise pobeda u istoriji ovog takmicenja, zemlja iz koje su dolazile velike legende na ovo takmicenje, postala je jedna zemlja koja je rezervisana za samo dno Evrovizije sto se tice rezultata , a i kvaliteta pesama. Ircima je bitno samo da ucestvuju, izgleda da su se 90tih godina zasitili silnih pobeda. Ovo je jako lose. Steta.
 
Sutra uvece Broooke gostuje u emisiji Late Late Show, gde ce takodje i nastupiti, navodno nastup ce biti isti kao sto ce biti u Torinu
 
Da li će ponovo da postignu het trik kao 90ih samo ovaj put u suprotnom smjeru?
 
Svidja mi se glas...........i tu se otprilike prica zavrsava. Nebitna pesma skroz.

Jos jedan siguran ispadak.
 
Dobra pesma, ali samo za neki jESC. 😀
Sve se na Evroviziji da promeniti, ali Irska redovno, godinama šalje neobavezne pop pesmice koje nemaju nikakvu šansu ni za finale. Pa da, otprilike kao da je pesma pisana za neku malo ambiciozniju dečju priredbu s početka devedesetih godina prošlog veka.
Pevačica ima vrlo prijatnu boju glasa, ali mi dosta sigurnije zvuči u refrenu nego u strofama. Mogu reći da mi se instrumentalni deo sviđa, a koliko ova pesma deluje s jedne strane glupavo i prosto, toliko mi je s druge i uvrnuto simpatična.
Videćemo, ako ova Junior ESC pesmica popravi scenski i koreografski deo, možda čak i bude nešto od ovoga. 😁
 
Gledao sam neko veče live sa Instagrama Ochmana pa se Brooke i Ronela uključile. Koliko je ova devojka simpatična, luda, znači na osnovu karaktera njoj bih dao da pobedi istog momenta
 
Pa zar nisu svi izdominirali prema tim prvim utiscima official kanala 😂
 
Baš je slatka i nastup se skroz poklapa sa pesmom. Baš se nadam da će proći nekako.
 
Super izgleda baby blue, sreća pa je ono perje otkačila.
 
Back
Top