ie Irska 2022: Brooke Scullion - That's Rich

💀

Nisam gledao njenu probu, btw, sve najbolje mici 🥰
 
Brooke ima ok nastup, odgovara pesmi. Svetla su dobra, dinamična, preovladavaju ljubičasta i roze boja, i kod nje se vidi vodopad. Na početku nastupa na podu je animirano veliko srce, ona je sva u plavom, gornji deo, suknja, dugačke plave čizme, i četiri plesačice u belom leže i izvode koreografiju, posle ustanu i đuskaju. Nema ništa što bi se izdvojilo kao wow momenat, ali pristojno izgleda. Ipak, ne izgleda mi kao neko ko zaslužuje finale.
 
Brooky 😍😍 jedva čekam sledeći četvrtak. Baš me briga što verovatno neće u finale, ja ću da uživam ta tri minuta za sve pare
 
Ono sto me odusevljava u ovom isecku je koliko kadriranje j*be **vu i koliko ona deluje dosta fluidnije i opustenije nego pre. I dalje me nervira sto "guta" "tch" od ritch ali kontam da je do jakog prirodnog severnoirskog naglaska. SAD GA LOMI LEPOJKO
 
Simpatična je i skroz fin nastup, možda koji falšić na isečku. Ali, ne znam, ja od nje toliko dobijam neki 'britanska/irska turistkinja na zakintosu' vajb, ne znam zašto
 
Da, i meni je simpaticna, "deluje dosta fluidnije i opustenije nego pre" (posudio od mahinalno, jer je odlican opis), i boje su mi lepe. Ne znam, meni deluje da bi moglo da se kvalifikuje ukoliko ostali zabrljaju. Ali definitivno dobar posao je napravila.
 
Gledam opet isecak i nmg da verujem kako je pokidala. Hocu ovu lutkicu u finalu!
 
Back
Top