ie Irska 2022: Brooke Scullion - That's Rich

Finalistkinja! Jako volim ove bubblegum boje! Ona vokalno jako dobro zvuči, a i pametno im je što su dodali još dve igračice. Ne smeta mi autfit, a puštena kosa je bingo i nadam se da neće vezivati one repove za nastup.
 
Irska je postala najlošija zemlja na Evroviziji, kako su im loši stajlinzi, koreografije, vrlo često vokali.. :(
Ni ovo nije izuzetak, najsigurniji sam za Irsku možda od svih da se neće kvalifikovati...
 
Mala kida, sad je još i više želim u finalu, ali i dalje sam skeptičan
 
Neko od ovih silnih koji su kao kul ali smo masovno skeptični će ipak morati da prođe, msm zapravo za relativno malo njih nismo skeptični lol, tako da za ovakve neke poput Irske stvarno postoje neke ok šanse.
 
I dalje mislim da nema gotovo nikakve šanse za finale, iako je proba ispala sasvim pristojna. Problem je u pesmi.
 
Isto, ne vidim ovo uopće u finalu nikako. I dalje mislim da će biti bottom 3
 
Ako prođe i dobijem ovih 5k, vodim te na kolače! 😍 Ako ne prođe, ništa od dejta.
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Sviđa mi se ovo danas prikazano, ali bottom 3 kao kuća.
 
Jao, trebalo je da čekam Josipino predviđanje pre nego što sam se kladio. Koji fejl. 😭
 
S jedne strane cringe (i pesma i stajling), a s druge bude jako zarazno i simpatično, zapravo sve simpatičnije! :D Ima ona neku neobičnu harizmu!
Ne verujem da ima šanse, ali bi mi bilo drago ako bi uspela kojim slučajem da napravi čudo i prođe. 👏
 
Ja isto mislim da ispada.

Meni se nešto posebno ni ne sviđa ovo što vidim.
 
S jedne strane cringe (i pesma i stajling), a s druge bude jako zarazno i simpatično, zapravo sve simpatičnije! :D Ima ona neku neobičnu harizmu!
Mozda malo kao Getter Jaani iz Estonije? :)
 
Znaš li ti kako je ona pretvorila štap u krpu? To me godinama muči

Ili je bila krpa u štap, ne sjećam se
Obozavam tvoja pitanja.. :ROFLMAO:

Ti me podsecas malo na Konstraktu.. :D
 
Mozda malo kao Getter Jaani iz Estonije? :)
Moguće. Ali Jaani je imala baš ambicioznu pesmu (iako je i njena zvučala detinjasto), a slažem se da je bila malo cheesy, ali simpatična.
S tim da je po meni Jaani zaista lepotica, a Brooke je više simpatična i harizmatična nego lepa.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ja mislim da je i Brooke irska ciganka kao i ona 22 iz 2019.
 
  • Love
Reactions: Mrm
Back
Top