ie Irska 2023: Wild Youth - We Are One

Nisam dovoljno slušao prvu verziju da bih čuo razliku. Jeste mi u boljoj polovini pesama, ali svejedno je slaba.
 
I ja imam isti utisak, a ako se još uzme u obzir da uživo na NF-u nisu zvučali najsrećnije, mislim da je ovo i zacementirani ispadak. Iako, i dalje simpatišem pesmu skroz.
 
Meni se ovo sviđa iako je generično, ali ima nešto što mi baš leži i zbog čega mi se sluša ponovo.
Ipak, kao što sam pisao ranije, mislim da ovoj pjesmi za ulazak u finale može pomoći samo nastup pod rednim brojem 1, tu može da ostavi lijep utisak i privuče publiku zvukom, porukom i atmosferom, jer bilo kad kasnije da pjevaju, mislim da će se izgubiti. Ali da se mene pita, pustio bih ih u finale sigurno, ovako po studijskoj verziji.
 
Nista ne moze ovoj pjesmi pomoci da prodje, let’s be honest
 
Neće, naravno. Mada i ja donekle delim Majstino mišljenje, sviđa mi se u studijskoj verziji, ipak šanse da napravi iznenađenje su zaista nepostojeće.
 
  • Like
Reactions: Mrm
I na mojoj listi je za prolaz, ali mora malo i vokalno bolje od Late late show nastupa..
 
Irska TOP 5 2019-2023

1. 22
2. That's Rich
3. We Are One
4. Maps
5. Story of My Life
 
Wild Youth u Madridu

 
Da sam na njihovom mestu mene bi blam bio da izađem i pevam ovu prejadnu pesmu. Živo me zanima da li iko iz benda je kul s tim i da se prže na svoj rad što rade.
 
Da sam na njihovom mestu mene bi blam bio da izađem i pevam ovu prejadnu pesmu. Živo me zanima da li iko iz benda je kul s tim i da se prže na svoj rad što rade.
Danas si opet ušao u bitchy mood, nemoj bre jadne Wild Youth tako baš, pa šta su ti oni skrivili? :(
 
Pa realno, sramota je s ovakvom pjesmom ici na ESC 2023. godine
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Danas si opet ušao u bitchy mood, nemoj bre jadne Wild Youth tako baš, pa šta su ti oni skrivili? :(
Svako od nas ima više verzija sebe. :love:
Sad sam recimo pod tenzijom.
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Kad pogledam par godina unazad shvatim da sam uglavnom volio irske pjesme, samo su brutalno nebitni

Recimo ova pjesma mi je okej, ali nebtina, prošle godine mi je That's Rich bila super, htio sam da prođe, 2021. Maps okej, slušljivo, 2020. Story of my life mi je bila u top10, onda 2018. Together mi je isto bila jako dobra, i svidio mi se i nastup, 2017. mi je bila okej, a 2016. i 2015. jako dobre.
Znači jedino mi se nisu svidjele 2019. i 2016., ali općenito sve te pjesme prati jedna velika nebitnoća, sa eventualnom iznimkom 2018.
 
Obozavam pesmu iz 2014. jedna od najboljih ESC nebitnih pesama ikada
 
Sad vidim da sam napisao 2016. i 2015. da su jako dobre, a mislio sam na 2015. i 2014., šteta što je Heartbeat ispala tad
 
Back
Top