ie Irska 2023: Wild Youth - We Are One

Oni čak ni UK nemaju u ovom pf da im poklone poen-dva-tri. 🥵🥵 Možda bude i nula ukupno heheh
 
Neće biti nula, tako je dosta ljudi i za Mkd 2022 pričalo, a ona zamalo u finale ušla...
 
Maksimalno izbegavam da komentarišem izgled učesnika, ali ko je mogao da obuče glavnog izvođača u ovaj uski cirkuzantski triko i da ga slaže da odlično izgleda??? Pritom mu se u svakom kadru jasno vide reproduktivni organi…

F3199E66-AABE-4A58-BF1C-7D6E5AB82565.jpeg
 
RTE je zakon... :love:

Mozda su pomislili da im nesto zlatno donosi najveci uspeh, pa da se proba...

Jedward%20perform%20during%20the%201st%20semifinal%202012%20Eurovision%20Song%20Contest%20at%20the%20Baku%20Crystal%20Hall%20in%20Baku
 
Pff, ako su vec isli na ovo, veci efekat bi postigli da su bubnjara obukli u triko, ali Boze moj #vpl
 
Potajno sam se nadao da bi nekako mogli da se promuvaju u finale (popravio mi se utisak), ali nakon ovoga sto sam video, mislim da su sve nade potonule.
Stvarno bi bilo lepo da daju neko objasnjenje zasto su se odlucili da pevac obuce ovo. Ne znam, mozda da dobiju neki efekat osamdesetih.
 
Uvjeren sam da ovaj outfit samo Mrm može volit, i nitko drugi na svijetu, čak i ovom pjevaču je samo ok vjerojatno, i nitko me neće uvjerit u suprotno
 
Uvjeren sam da ovaj outfit samo Mrm može volit, i nitko drugi na svijetu, čak i ovom pjevaču je samo ok vjerojatno, i nitko me neće uvjerit u suprotno
Outfit kao outfit je ok, i ja sam odmah kazao da je neprikladan.. I to stoji..
 
Zasmetao je jedino tebi, pa ako si ti prototip tog normanog sveta ja sam ponosan što pripadam polusvetu.

Kostim je odvratan i ne stoji mu, i nema veze sa tim što su njegovi balls veličine prepeličjih jaja
 
Zasmetao je jedino tebi, pa ako si ti prototip tog normanog sveta ja sam ponosan što pripadam polusvetu.

Kostim je odvratan i ne stoji mu, i nema veze sa tim što su njegovi balls veličine prepeličjih jaja
E sad si se ispravio, zadovoljan sam.. Još jedna lekcija o ljudskosti naučena.. 😌 Valentina bi bila ponosna i na mene i na tebe..
 
Back
Top