ie Irska 2023: Wild Youth - We Are One

Kakva Sinead, je l' ste vi u devedesetim? lol

Kada budu želeli, opet će imati neke ok plasmane. Mnoge zemlje su se trgle, neka obrate pažnju.

Ovo uopšte nije bilo tragično, ali u ovakvom pf ni zrno nade za dalje.
Pa bome ni moderni Irci nisu baš nešto naročito. Bolje da mi izađe ludača iz devedesetih da otpeva ko zna šta u kojoj funkciji, pa mi možda privuče pažnju da glasam. Ovi su sjaj u pokušaju, mogu biti samo skorela fleka na ružnom prsluku.
 
Slati Sinead na ESC bilo bi isto kao kad su Britanci slali Boni Tajler pre 10 godina. Ne bi ime upalilo u tom slučaju.
 
Ne kažem da imaju Bog zna kakvu scenu danas (realno i ne pratim) ali njeno spominjanje u kontekstu ESC priznajem jedino ako je sprdnja.
 
Onda Ćurku opet, ne vredi. Eto, to Vam nisu devedesete.
 
@Bebi organizujte nam irsku FSC temu pa da im nađemo predstavnika za dogodine :love:
 
Više sam za neko povlačenje. xD
 
Šalju Nialla Horana sledeće godine, ovo više ne ide ovako haha

Ovo je bilo simpatično ali tanko
 
Joj zašto pobogu, zar se nisu već dovoljno izblamirali 😭 najgori su mi ti kad se pojave sa većim mega prosečnim ili lošim i onda krive sve ostale osim sebe što su ispali, kao i Ronela prošle godine, ae bre.
 
Poslaću im e-mail da vade onu iz ludare, pa da svi pričaju o Irskoj sledeće godine. Treba da pucaju na konkretan skandal, čak i ovo što je ovaj izjavio nije izazvao skandal jer je i dalje na seen-u svima.
 
Toliko nebitna i bleda pesma, vrv su se borili za zadnje mesto sa Azerima
 
Ova pesma ima lepi vajb i malo mi lici na nesto sto bi bilo himna ESC-a, ali je on em jedva pevao em se cinio kao da se po**ao u gace celo vreme. Mozda bi uz boljeg i harizmaticnijeg pevaca bolje prosla, ali pesma kao pesma je ok.
 
Istina je da Irci ne znaju da pošalju pesmu dostojnu finala. I to je tako, ništa više. Bolje bi mu bilo da je prećutao. :ROFLMAO:
 
Kaže moja majka najbolja pesma polufinala i žao joj što nije prošla lolol


I mom ocu isto ovo bio favorit. Kaze kako je jako dobra pesma. Ja mu kazem da je odlicna pesma za 14. mesto u polufinalu.......i tako nekako verujem da je i prosla :ROFLMAO:

Kako rekoh i ranije, sama po sebi, nije toliko tragicna pesma ali kao paket skroz nekonkurentno. Nastup skroz bezveze i promasen. Zasluzeno ispadanje.
 
Back
Top