ie Irska 2023: Wild Youth - We Are One

Ovi stvarno kao da se trude da useru što više mogu, pitam se već jel trolaju ili su stvarno nenormalni
 
Sledeće godine Šinejd O Konor obavezno!
 
Da te obavijestim, datum je 3.5., godina 2023. je u pitanju, a ne 1990.
 
Jel se bavi ona muzikom još uvijek ili je u psihijatrijskoj ustanovi nekoj?
 
Mislim da je sada na slobodi. Samo opet da ne nestane jednog dana dok vozi bajs.
 
Zadnji put sam čuo za nju kad je prešla na islam, a to je bilo 2018., draga žena, ali kaotična, tako da mi je ipak jasno zašto je želiš, ali imam osjećaj kao da ovim jadnim napaćenim Ircima nema pomoći, baš su izgubljeni u vremenu i prostoru što se esca tiče
 
U pravu si skroz. Kako pomoći Irskoj? Da im pošaljemo Željka Joksimovića da im radi pesmu.
 
Hmm dobru ideju si dao, neka izaberu nekog Balkanca da ih predstavlja, u Irskoj ih sad ima koliko oćeš, Joksa mu napravi finu balkansku baladicu i eto prolaska u finale xD
 
Hmm dobru ideju si dao, neka izaberu nekog Balkanca da ih predstavlja, u Irskoj ih sad ima koliko oćeš, Joksa mu napravi finu balkansku baladicu i eto prolaska u finale xD
Ma jok, BEJBA neka ide dogodine za Irsku, Poljaka ima još više.. Ako se dobro pokaže sada neka ide dva puta za redom, za 🇵🇱 pa za 🇮🇪.. 😌 BEJBA the SEJVA..
 
RTE-ovce da je briga nagovorili bi Walking On Cars ili Dermota Kennedyja da idu na ESC i da vidiš top plasmana
 
Ja želim "Ireland - Milovan Stanojević - Kad procvetaju jabuke - ESC 2024"
 
RTE-ovce da je briga nagovorili bi Walking On Cars ili Dermota Kennedyja da idu na ESC i da vidiš top plasmana
Ja ne poznajem nijednu Irsku poznatu ličnost sem muslimanke. Ma oni trebaju pesmu da nađu ne ličnost!
 
Bukvalno. I ovi su kao nešto poznatiji bili u odnosu na ostale učesnike, ali džabe kad im pesma i nastup takvi kakvi su.
 
Back
Top