ie Irska 2023: Wild Youth - We Are One

Meni je gotivan ovaj nastup, nije me iznenadilo sto im padaju kvote. Obleka prava evrovizijska i bez ikakve poente, znaci odlicna!
 
Ma oni su svake godine do ESC-a neobjašnjivo u top 20 na kladionicama
 
Ma ližu patos u pf, Azeri će čak biti bolji.
 
Ma sad je 18. mesto. Daju lažnu nadu, ko zavlačenje pred dejt koji se neće desiti.
I ja sam sebi dao laznu nadu da mogu proci. 😅 Pesma mi je sad fina za poslusati, ali mi je netakmicarska. Napredovala mi je na listi, ali nije zbog kostima.
 
Ovo mi i nije toliko tragicno ali je do zla Boga nekonkurentno. Od onakve sile do potpunog ESC autsajdera...kratak je put. Finale iskljucivo u domenu teorije.
 
Finale na nivou mašte pre bi se reklo 😂
 
33bARhx.jpg
 
Irci se nadaju uspehu i da će večeras arena biti njihova!

XQSEWQm.jpg
 
Nisu čak ni minimalne, ja bih rekao nepostojeće u ovom momentu.
 
Meni je pesma postala prijatna za slusanje, nekako mi je gotivna, ali nemaju nikakve sanse, jer je ovako dosadna za siru populaciju. A i nastup mi ne deluje obecavajuce.
Voleo bih da ih vidim u finalu, ali...
 
Svake godine se nekako naivno ponadam da bi Irci možda mogli da se vrate u kolosek, ali ne vredi. Više sreće dogodine, ako ima poente. Iako volim pesmu generalno i slušao sam je dosta ove sezone, nastup i utisak su katastrofalni.
 
Ovo će bit zadnje mjesto garant

@Bebi daj vadi Sinead iz ludnice boga ti, ne može više ovo ovako
 
Ja sam lepo rekao da samo ludača ih vodi do finala. To će biti vrhunac njene zaboravljene karijere, posle će opet nestati negde. Naći će je posle 4 godine sa nekom kornjačom u Okeaniji.
 
Ko proba One Republica u garaži dva dana nakon osnivanja. Horror
 
Kakva Sinead, je l' ste vi u devedesetim? lol

Kada budu želeli, opet će imati neke ok plasmane. Mnoge zemlje su se trgle, neka obrate pažnju.

Ovo uopšte nije bilo tragično, ali u ovakvom pf ni zrno nade za dalje.
 
Back
Top