ie Irska 2024: Bambie Thug - Doomsday Blue

Ako ćemo iskreno, ne mogu ni sa kim u finale. Ali mi je glupo da se neko poziva na netačne tonove drugih, a jedan hot mess predstavlja kao nekakvo savršenstvo.
 
pa ja ali ako ni sa kim ne mogu u finale onda bolje rizik, ne?
Oni nemaju sta izgubiti samo mogu dobiti(dobitak je ulazak makar u finale), a ovi smarači ih sigurno nece uvesti u finale ni da smanje polufinale na 13 drzava umesto 15.
 
To jeste, nijedna pesma u selekciji nije zagarantovano finale, pogotovo sto Ailsha zvucala veoma "meh" i nastup joj bio "Srednjoskolski nastup", x'D Erika je npr imala nastup i pesmu koja je simpa ali je vokalno pukla a Bambie je sokantno i odstupa sa relativno eksperementalnom pesmom ali "meh" glasom.

Sa Barbie bi odstupali i isticali bi se u polu finalu a sa Ailshom bi poslali nesto sto nije dugo bilo na Evroviziji a to je Irski jezik. Ericu da posalju mogu da se kladim da ce biti barem 10 takvih pesama na ovogodisnjoj Evroviziji i da ce pola njih bili duplo bolje.
 
Samo kažem, svi su bili očajni, nije ni Erika cvetala, ali meni makar je zvučala nekako najpristojnije.
Joj Djole kraj je bio stvarno DNO DNA.... ono je bilo neslušljivo...progutala je i reč čak mislim.. :eek: 🤣 🤣
Ali Bambie sa recap (samo ti sam video) mi je straobalna...

Judas or Ailsha to Malmo!
 
Awwwww Sonia Evans, ovaj osmeh će me napuniti ŽIVOTOM, za celu godinu! 💕
 
Kako god, mislim da Bambi definitivno dobija tvt, za žirije nemam pojma. Ovi iz panela su bili najblaži prema onoj crvenoj, što je prva nastupala...
 
Umirem, ovo večeras je dokaz njihove jake muzičke industrije? Da nije smešno bilo bi žalosno.
 
Back
Top