ie Irska 2024: Bambie Thug - Doomsday Blue

Nisam ja rekao da pobedjuju, već članica žirija, namerno stavih smajli, valjda je jasno da se šalim, u pitanju je sarkazam, ne mislite valjda stvarno da mislim da Irci pobedjuju, malo ozbiljnosti :D

Mislio sam da je očigledno da je sarkazam :)
 
1grn_DSC9576f-scaled.jpg


Moja Samanta Tina 2024. godine, konačno je stigla! :love: 🥰
 
Kao što rekoh, Irskoj je trebalo ovako nešto jer nemaju što izgubiti, eventualno mogu dobiti. Barem im za to dajte mali "bravo" jer su se napokon maknuli od ispraznih, izlizanih popića.
Meni svakako ne smeta, da ću je slušati privatno - vjerojatno ne, ali je svakako neću iskoristiti za pauzu na ESC-u.
 
Istorijska prilika za šta?
Da se nadaju finalu posle 446 godina, ovako im ostaje nada da ce umesto 15 drzava u polufinalu ucestovati 12, pa da napadnu to 10.mesto :D

Valjalo bi jos smanjiti broj zemalja da Irci konacno udju u finale i tamo ostvare zavidno 26.mesto
 
Kao što rekoh, Irskoj je trebalo ovako nešto jer nemaju što izgubiti, eventualno mogu dobiti. Barem im za to dajte mali "bravo" jer su se napokon maknuli od ispraznih, izlizanih popića.
Pa jedino je to vredno, taj element performansa i WTF momenat, koji i donose šou na ESC. Svakako će to izgledati drugačije na velikoj sceni, ovaj Šarenica stejdž nije ni za k.
 
Back
Top